Dermacol Body Control
Cena
Značky
Dermacol (3)
Hodnocení
Typy pleti
Všechny typy pleti (2)
Pro
Pro dospělé (1)
Na co je
Na celulitidu (1) Na hubnutí (1)
Forma
Balzám (1) Gel (1) Krém (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (3)
Země původu1
Vlastnosti
Hydratační (1) Regenerační (1) Vyhlazující (1)
Velikost balení
189 Kč
Zeštíhlujíci remodelační gel Slim my body 150 ml
12,60 Kč / 10 ml
179 Kč
Push up Zpevňující péče na dekolt a poprsí 100 ml
17,90 Kč / 10 ml
169 Kč
Zkrášlující péče proti celulitíde a striím Love my body 150 ml
11,27 Kč / 10 ml
Dermacol Body Control - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dermacol Body Control ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dermacol Body Control lidé hodnotí na 100 %

Recenze produktu: Dermacol Zkrášlující péče proti celulitíde a striím Love my body 150 ml
5 / 1x
Tohle je nejlepsi krem na trhu ale od pilulky se ho nemuzu dockat obednala jsem uz pred 14dny a stale obednavka nedorazila