Boxy na vlhčené ubrousky (1 produktů)

Znáte to všichni. Omylem necháte obal s vlhčenými ubrousky pootevřený a rázem je po legraci. Celý balíček můžete vyhodit, protože účinek vlhčených ubrousků je ta tam. Jak tomuto problému předejít? Jednoduchým řešením může být box na vlhčené ubrousky

Zobrazit více

Znáte to všichni. Omylem necháte obal s vlhčenými ubrousky pootevřený a rázem je po legraci. Celý balíček můžete vyhodit, protože účinek vlhčených ubrousků je ta tam. Jak tomuto problému předejít? Jednoduchým řešením může být box na vlhčené ubrousky. Spolehlivě do něj ubrousky schováte a jeho používání vám usnadní spoustu práce. Zamezíte tak vysychání ubrousků jednou pro vždy. 

Krabičky na vlhčené ubrousky pořídíte na Pilulce v elegantním provedení a v různých barvách. Zavírání hravě zvládnete jednou rukou, proto bude takový zásobník nepostradatelnou pomůckou například při přebalování a péči o pokožku vašeho špunta.

Zákazníci si oblíbili značky Dooky. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Dooky Uzávěr na vlhčené ubrousky Grey Card.

Boxy na vlhčené ubrousky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Boxy na vlhčené ubrousky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Boxy na vlhčené ubrousky lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Dooky Uzávěr na vlhčené ubrousky Grey Card
5 / 3x
Nejlepší vychytávka na vlhčené ubrousky, které nemají plastový kryt. Skvěle drží a těsní, opakované použití, za mě top a super pomocník.
Recenze produktu: Luma Box na vlhčené ubrousky Blossom Pink
5 / 2x
Box na vlhčené ubrousky má univerzální velikost, takže se do něj vejdou snad všechny velikosti ubrousků. Víčko boxu se krásně otevira a zavira, ubrousky se vytahuji po jednom a nevysychaji. Vše se skvěle ovlada jednou rukou,takže se můžete plně věnovat svému miminku. A co je další plus, muzete si vybrat z krasnych barevnych provedeni ???? Doporučuji ????????
Recenze produktu: Luma Box na vlhčené ubrousky Speckles Mint
5 / 2x
Jednoduché,funkční
Recenze produktu: Dooky Uzávěr na vlhčené ubrousky Grey Card
4 / 1x
Doporučuji všem! Koupeno podruhé pro druhorozenou. To pro prvorozeného stále používáme už skoro 2 roky. Jen v porovnání - to novější (logo je vylisované) má méně bytelnější plast, starší (logo natištěné) je soliddnější. Zakázala bych takovéto uzávěry na jednorazovém balení ubrousků.

Kategorii Boxy na vlhčené ubrousky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Boxy na vlhčené ubrousky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Boxy na vlhčené ubrousky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.