Braun Exactfit 5 connect BUA6350, ramenní tlakoměr s funkcí Bluetooth

Akce
Akce: Cashback až 800 Kč!
Více informací zde.

​Na domácí měření je nejvhodnější automatický tlakoměr. I když se nejpřesnější …

Zobrazit více

​Na domácí měření je nejvhodnější automatický tlakoměr. I když se nejpřesnější měření tlaku provádí ručním auskultátorom, pro domácí použití doporučujeme pouze plně automatické přístroje.

Akce
Akce: Cashback až 800 Kč!
Více informací zde.
Tento produkt není momentálně dostupný.
Cashback Cashback
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 2 zákazníci
Napsat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Nejdůležitější je schopnost změřit tlak bez pomoci jiné osoby. Metoda auskultatívneho měření by měla být uchována pro návštěvu lékaře a pro každodenní použití by měla sloužit elektronická pomůcka. Toto zařízení měří tlak oscilometrickou metodou, která měří pulsující vlnění tepny.

Ramenní tlakoměry jsou na trhu nejběžnější

Tento typ zařízení má lepší reputaci jako zápěstní. Ramenní tlakoměr má lepší recenze mezi lékaři i pacienty. Považuje se za přesnější a poskytuje spolehlivější výsledek měření. Vyšetření pomocí něj obvykle trvá i méně času.

Zápěstní tlakoměry jsou méně přesné

Zápěstní tlakoměry se obecně považují za méně přesné. Mohou dobře fungovat u obézních lidí, jejichž obvod paže neumožňuje použití ramenního tlakoměru.

Dodává se s 2 manžetami

Je snadné přizpůsobit manžetu vašim potřebám a přesně změřit tlak. Příliš malá nebo příliš velká manžeta může mít za následek nepřesné měření krevního tlaku. První manžeta je ve standardní šířce mezi 20 a 32 cm. Lidé s vyvinutými svaly paží by si měli zvolit manžetu s nestandardní šířce větší než 32 cm. Přístroj umožňuje manžetu vyměnit za jinou.

Velký displej

Zejména pokud má měření provádět starší osoba nebo osoby se zrakovými problémy, je důležitý velký a dobře čitelný displej . Tlakoměr zobrazuje na displeji další užitečné informace, například signalizaci srdeční arytmie a indikátor hladiny krevního tlaku v souladu s pokyny WHO (Světová zdravotnická organizace). Obrazovka zobrazuje výsledky jasným a jednoduchým způsobem, díky čemuž bude každý člověk schopen správně odečítat měření tlaku.

Paměť 2 uživatelů x 60 měření

Tato funkce je velmi důležitá pro lidi, kteří si pravidelně měří krevní tlak delší čas a chtěli by, aby si je přístroj pamatoval na výsledky pro jejich pozdější zprůměrování. To umožňuje lepší kontrolu nemocí a hodnocení směru jejich vývoje. Přístroj ukládá až 60 měření. Další výhodou je také schopnost pamatovat si měření dvou různých lidí. Je to skvělá volba, pokud si měříte krevní tlak spolu s manželem.

Detekce arytmie

Pokud zařízení signalizuje poruchu srdečního rytmu jedenkrát, samozřejmě bychom si s tím neměli dělat velké starosti. Pokud se však taková situace vyskytne několikrát, stojí za to poradit se s lékařem, který posoudí důvěryhodnost takové diagnózy.
Braun BUA6350 má schopnost průměr měření. < BR> Tlakoměr je vybaven až 3 priemerovacími funkcemi, průměrem za celý den, ráno a večer při měřeních z posledních 7 dní.

Balení obsahuje:

 • Tlakoměr
 • Manuál v češtině
 • Záruční list
 • 4 baterie AA
 • Pouzdro
 • Manžetu velikosti; L / XL
 • Manžetu velikosti; S / M
 • Kapsa na tlakoměr

Kompatibilní s aplikací Braun Zdravé srdce

Data stažené přes bluetooth. Díky aplikaci můžete sledovat svůj krevní tlak, přidávat údaje životního stylu a dokonce sdílet údaje se svým lékařem.

Okamžitý přístup k datům

Získejte okamžitý přístup ke svým údajům a sledujte svůj postup v průběhu času. Vaše údaje, jako je krevní tlak a srdeční frekvence, se v aplikaci zobrazují jako grafy, výsledky jednotlivých měření nebo seznamy historie výsledků.

Přidejte faktory životního stylu

Zjistěte, jak dieta, pohyb, stres a spánek ovlivňují výsledky vašeho krevního tlaku. Stisknutím tlačítka můžete poslat kompletní popis své historie krevního tlaku přímo svému lékaři, jiným zdravotnickým pracovníkem nebo rodině. Jednoduché nastavení pomocí vestavěných návodů.

Funkce tlakoměru:

 • Automatické vypnutí
 • Čas a datum měření
 • ESH Klinická přesnost
 • F3
 • IHB - Nepravidelný srdeční rytmus (indikátor nepravidelného srdečního rytmu)
 • Stupnice barevné gradace výsledků měření
 • Ukazatel spotřeby baterie

Vyzkoušejte také další výrobky značky Braun, které jsou v kategoriích Zdravotnické potřeby, Zdravotní technika a Tlakoměry a příslušenství. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Chytré tlakoměry.

EAN4022167173003
ZnačkaBraun
Pro  Pro dospělé
Typ tlakoměru  Na paži
Funkce tlakoměru  Paměť  Automatické vypnutí  Sdílení naměřených dat s chytrým telefonem
Země původu  Portugalsko
Originální názevBRAUN EXACTFIT ™ 5 CONNECT BUA6350, ramenní tlakoměr s funkcí Bluetooth