Brita Marella Cool Memo, filtr MX PRO, Filtrační konvice, modrá

Filtrační džbán Brita Aluna Cool v modré barvě slouží k filtrování vody pomocí …

Zobrazit více

Filtrační džbán Brita Aluna Cool v modré barvě slouží k filtrování vody pomocí vodních filtrů Brita Maxtra. Balení obsahuje filtrační konvici spolu s 1 vodním filtrem Brita Maxtra+ Pure Performance.

Můžete mít zítra  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již zítra od 15:30
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
569 Kč519 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Brita Marella Cool Memo, filtr MX PRO, Filtrační konvice, modrá
Hodnocení produktu 4.4
plusHealthyCO Proteinella lískový ořech/čoko 400 g
Hodnocení produktu 4.9
Ušetříte 50 Kč
Brita Marella Cool Memo, filtr MX PRO, Filtrační konvice, modrá
+ HealthyCO Proteinella lískový ořech/čoko 400 g
748 Kč698 Kč
Brita Marella Cool Memo, filtr MX PRO, Filtrační konvice, modrá
Hodnocení produktu 4.4
plusPhilips Okamžitý filtr na vodu AWP2980WH/58, bílá, 3 l
Ušetříte 50 Kč
Brita Marella Cool Memo, filtr MX PRO, Filtrační konvice, modrá
+ Philips Okamžitý filtr na vodu AWP2980WH/58, bílá, 3 l
1 558 Kč1 508 Kč
4.4
Zákazník doporučuje

86% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 7 zákazníků
Napsat hodnocení
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Spokojenost se složením
100%
Skvěle chutná
100%
Výhodné balení
100%

Moderní a stylová rychlovarná konvice v modré barvě pro filtrování vody využívá filtr Brita Maxtra+ Pure Performace. Konvici můžete mít připravenou na pracovním stole nebo ji umístit do dveří chladničky. Celkový objem konvice je 2,4 litru a objem filtrované vody je 1,4 litru (objem dna konvice). Celý objem horní části konvice (1 l) je přefiltrován za 5 minut. Tvarovaná ergonomická rukojeť dobře padne do ruky a usnadňuje manipulaci i s plnou konvicí. Díky výklopnému víku můžete konvici pohodlně plnit rukou. Digitální indikátor Brita Memo pro vás bude sledovat optimální datum výměny filtru.

Popis:

 • Praktické plnění jednou rukou s odklápěcím víčkem
 • Digitální ukazatel, který za vás bude sledovat datum výměny filtru
 • Unikátní systém Maxtra FlowControl zajišťuje optimální dobu filtrace pro dosažení nejlepších výsledků
 • Celkový objem 2,4 l
 • Objem filtrované vody 1,4 l
 • Ideální pro dveře chladničky
 • Možnost mytí v myčce (kromě víka)
 • Balení obsahuje filtrační konvici Brita Maxtra+ Pure Performance

Jak funguje filtrace vody pomocí filtrů Brita Maxtra+ Pure Performance?

Filtrovaná voda protéká vstupním otvorem do vnitřního prostoru filtru. Jemné sítko zachycuje hrubé částice - organické nečistoty. Poté se voda dostane do kontaktu se samotnou filtrační směsí, která obsahuje především 2 složky. Pryskyřici, která jako iontoměnič snižuje uhličitanovou tvrdost vody (vodní kámen) a pohlcuje těžké kovy (olovo, měď).
Aktivní uhlí - při kontaktu vody s mikročásticemi aktivního uhlí dochází k výrazné redukci látek, které negativně ovlivňují chuť a vůni vody, zejména chlóru a pesticidů, které se zachycují na porézním povrchu mikročástic aktivního uhlí (Micro Carbon Pearls). Extra jemná síťka na dně filtru zabraňuje případnému uvolnění malých částic filtrační směsi do již přefiltrované vody.
1 litr vody je přefiltrován přibližně za 5 minut.

Výjimečně přírodní technologie

Filtrační technologie filtrů Brita Maxtra+ Pure Performance je založena na čistě přírodní technologii. Tělo filtru je vyrobeno z plastu, který je bez BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Filtrační směs uvnitř filtru se skládá z pryskyřičného iontoměniče a mikročástic aktivního uhlí vyrobených z kokosových skořápek.

BRITA Maxtra+ Pure Performance Filters

Vodní filtr Brita Maxtra+ Pure Performance představuje nejpokročilejší technologii filtrování vody od německého výrobce s více než 50letou tradicí a zkušenostmi.

Technologie MicroFlow zajišťuje skutečně skvělou chuť vody. Filtrováním vody pomocí filtrů Brita Maxtra+ Pure Performance získáte čistší a průzračnější vodu s neodolatelnou chutí. Filtrovaná voda je nejen osvěžující studená, ale je stejně ideální i pro vaření s návratem k základům. Díky vylepšenému složení filtru nyní ještě účinněji snižuje obsah pesticidů, herbicidů a zbytků léčiv v pitné vodě.

Brita Maxtra+ Pure Performance je vhodná pro všechny filtrační konvice Brita.

Nové složení, vylepšený tvar filtru

Filtrační technologie MicroFlow je založena na použití perliček Micro Carbon Pearls. To zajišťuje větší plochu pro kontakt s vodou, a tím i vysoce účinnou filtraci vody. Jemnější sítko v horní části filtru pro zachycení organických nečistot a jemnější síťka ve spodní části filtru zabraňují pronikání jemných částic.

Výrobce Brita

BRITA je německá společnost, která se zaměřuje na výrobu filtračních konvic a vodovodních filtrů pro lepší a zdravější vodu v domácnosti.

Příběh společnosti BRITA začíná v Německu v roce 1966, kdy zakladatel Heinz Hankammer nalezl způsob, jak optimalizovat složení vody z vodovodu. Od té doby společnost své technologie na filtraci vody stále vylepšuje a nalézá nové způsoby, jak vodu z vodovodního řadu zbavovat nežádoucích látek a příměsí, které nepříznivě ovlivňují její chuť a vůni. Filtrační systémy vodu navíc zbavují přílišné tvrdosti, a tím dále pozitivně ovlivňují chuť jídel a nápojů, které se z ní připraví.

Technologie filtrování vody je určena všem, kteří sami chtějí rozhodovat o kvalitě vody, kterou poskytují svému tělu. V naší nabídce na webu SANITINO naleznete různé varianty filtračních konvic, včetně náhradních filtračních patron. Dopřejte si skvěle chutnající vodu a díky nižší potřebě plastových jednorázových lahví s balenou vodou podpořte i životní prostředí.

Složení

Materiál: plast (bez BPA).

Zkuste také ostatní produkty značky Brita, které uvidíte v kategoriích Filtrační konvice a filtry na vodu, Potraviny, nápoje a Nápoje. Produkt ohodnotilo 7 zákazníků a 86 % by ho doporučilo. Výrobek teď koupíte se slevou 8 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Filtrační konvice.

EAN4006387131005
ZnačkaBrita
Vlastnosti  Bez BPA
Certifikáty  TÜV
Země původu  Německo
Barva  Modrá
Objem2.4 l
Originální názevBRITA Marella Memo MX+ modrá
Ke staženíNávod
Dodavatel na trhPotten & Pannen - Staněk s.r.o., Prievozská 6A, Bratislava, 82109, Slovensko