Brufen Combi se používá u dospělých ke krátkodobé léčbě mírné až středně silné bolesti hlavy (nikoli migrény), bolesti zad, menstruační bolesti, bolesti zubů. Je vhodný od 18 let věku. Obsahuje 500 mg paracetamolu a 200 mg ibuprofenu. Přípravek je určen k vnitřnímu užití.
Dávkování
Dospělí
Užívejte jednu tabletu maximálně třikrát denně. Interval mezi jednotlivými dávkami by měl být nejméně šest hodin. Pokud dávka jedné tablety nezmírní příznaky, lze užívat maximálně dvě tablety až třikrát denně. Vzhledem k tomu, že přípravek obsahuje paracetamol, je dávka dvou tablet určena pouze pro pacienty s tělesnou hmotností nejméně 60 kg.
Interval mezi jednotlivými dávkami by měl být nejméně šest hodin. Maximální denní dávka, která nesmí být překročena během 24 hodin, je šest tablet (3 000 mg paracetamolu, 1 200 mg ibuprofenu).
Složení
500 mg paracetamolu/200 mg ibuprofenu.
Zkuste také další produkty značky Brufen, které jsou v kategoriích Bolest hlavy a migréna, Bolest páteře, kloubů a svalů a Léky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Bolest páteře, kloubů a svalů.
EAN | 5099151934185 |
Značka | Brufen |
SUKL kód | 0265211 |
ATC | N02BE51 |
Velikost balení | 20 tablet |
Věk | >18 měs. |
Cesta podání | Perorálně - polyká se |
Forma | Tableta |
Pro | Pro dospělé |
Účinná látka | Paracetamol Ibuprofen |
Režim výdeje | Volně s omezením HVLP |
Originální název | BRUFEN COMBI TBL FLM 20X500/200 MG |
Ke stažení | Príbalový leták |