Kopřivové čaje (0 produktů)

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) je vytrvalá bylina, která dorůstá do výšky 50 – 150 cm. Kvete od června do října. Celá rostlina je pokryta žahavými chlupy (trichomy). Obsahuje chlorofyl, minerální látky (hořčík, vápník, železo, draslík, křemík), …

Zobrazit více

Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) je vytrvalá bylina, která dorůstá do výšky 50 – 150 cm. Kvete od června do října. Celá rostlina je pokryta žahavými chlupy (trichomy). Obsahuje chlorofyl, minerální látky (hořčík, vápník, železo, draslík, křemík), karotenoidy, flavonoidy, organické kyseliny, vitamíny (B, C), aminokyseliny, glukoniny, třísloviny.

Účinek

Podporuje normální stav kostí, vlaků a nehtů, normální činnost cévní soustavy, normální činnost ledvin, kardiovaskulárního systému, dýchací soustavy, prostaty, normální stav kloubů. Dále také osvěžuje tělo a podporuje přirozenou obranyschopnost.

Použití

Kopřiva lze pít ve formě čaje, nebo zevně na oplach vlasů, nebo do koupele.

Kopřiva se smí užívat v těhotenství, ale není vhodná pro kojící ženy, protože omezuje tvorbu mateřského mléka.

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Produkty z kategorie Kopřiva jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. V kategorii Kopřiva najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Kopřiva najdete mezi prvními.