Candibene (3 produktů)

Candibene je lék určený pro lokální léčbu mykotických onemocnění (mykóz) způsobených choroboplodnými houbami, kvasinkami a plísněmi. Jeho účinnou látkou je klotrimazol, lokální antimykotikum, které navíc potlačuje některé druhy bakterií.

Sprej, plíseň, teva, candibene

Candibene 1% sprej 40 ml

Léčivá látka přípravku, klotrimazol, je antimykotikum pro kožní podání. Tlumí růst řady choroboplodných hub, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní. Působí i na některé druhy bakterií. Používá se k léčbě infekcí kůže a nehtů dospělých a dětí od 2 let.

Koupit

Candibene krém 20 g

Léčivá látka přípravku, klotrimazol, je antimykotikum pro kožní podání. Tlumí růst řady choroboplodných hub, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní. Působí i na některé druhy bakterií. Vhodné pro dospělé a děti od 2 let k léčbě infekcí kůže a nehtů.

Koupit

krém, candibene, plíseň
Candibene, svědění, pálení, teva

Candibene 200 mg vaginální tablety 3 ks

Candibene se používá k léčbě svědění v oblasti pochvy a vulvy, trvalé pálení pochvy a vulvy, zarudnu­tí, zduření a bolestivost tkání pochvy a vulvy, výtok z pochvy (bělavý, bez zápachu).

Koupit

Candibene - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Candibene ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Candibene lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Candibene 200 mg vaginální tablety 3 ks
5 / 3x
prej dobrý
Recenze produktu: Candibene 1% sprej 40 ml
4.8 / 9x
Spokojný pomáha dobre pri letných prepotených miestach pod pazuchami, ale aj na krku, ked sa tam vytvoria červené miesta na koži.
Recenze produktu: Candibene krém 20 g
4.6 / 9x
Som spokojná mám niečo na päte a celkom mi to pomáha