Canesten Canesbalance Vaginální gel 7 x 5 ml

Tento přípravek obnovuje rovnováhu pH, brání růstu škodlivých bakterií a …

Zobrazit více

Tento přípravek obnovuje rovnováhu pH, brání růstu škodlivých bakterií a podporuje příznivě působící bakterie (Lactobacillus).

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 6 zákazníků
Napsat hodnocení
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Canesbalance Vaginální gel 7x5ml

Canesbalance je 7denní léčba příznaků bakteriální vaginózy. Canesbalance je vaginální gel. Odstraňuje nepříjemný zápach a výtok, který ji doprovází. Canesbalance pomáhá regulovat rovnováhu poševního prostředí, snižuje pH v pochvě a zamezuje tak růstu škodlivých bakterií.

Používání je snadné díky hygienickým, již předplněným jednorázovým tubám s aplikátorem.

Canesbalance Vaginální gel 7x5ml

Bakteriální nerovnováha

Počínající bakteriální infekce, spíše zatím bakteriální nerovnováha (bakteriální vaginóza) je velmi časté onemocnění pochvy. Za normálních podmínek se v pochvě přirozeně vyskytují různé druhy bakterií; v největším počtu jsou zastoupeny bakterie mléčného kvašení (laktobacily). Bakterie mléčného kvašení produkují kyselinu mléčnou, která zvyšuje kyselost, udržuje tak v pochvě normální nízké pH (kyselé) a chrání ji před infekcí. Toto nízké pH obvykle brání růstu nežádoucích mikroorganismů. Když se počet bakterií mléčného kvašení sníží a pH se zvýší, dojde ke změně rovnováhy a začnou se množit „škodlivé“ mikroorganismy. Jedná o narušení rovnováhy poševního mikroprostředí doprovázené nepříjemným, často po rybách zapáchajícím výtokem.

Výhody výrobku

 • 7denní léčba ke zmínění příznaků vaginální bakteriální infekce
 • Reguluje rovnováhu poševního prostředí, snižuje pH
 • Potlačuje nepříjemný zápach, neobvyklý výtok, diskomfort
 • Praktické a hygienické používání díky jednorázovým tubám s aplikátorem
 • Lze používat během těhotenství i během menstruace
Canesbalance Vaginální gel 7x5ml

Zmírňuje:

Neobvyklý zápach

Výtok

Intimní nepohodlí

Canesbalance Vaginální gel 7x5ml

Použití

Odstraňte uzávěr tuby, posaďte se nebo se položte do pohodlné polohy a jemně zaveďte hrdlo aplikátoru do pochvy tak hluboko, až kam se bez problému dostanete. Jemně stlačte tubu, abyste vyprázdnila obsah. Stále stlačenou tubu vyjměte a zlikvidujte ji. Nejvhodnější je používat Canesbalance před spaním. Doporučuje se použít i slipovou vložku, protože se běžně stává, že malé množství gelu vyteče. To však neznamená, že by zdravotnický prostředek neúčinkoval.

Specifika produktu

Přípravek Canesbalance je možné používat během těhotenství i během menstruace. Pokud však máte podezření na vaginální infekci během těhotenství, měla byste navštívit lékaře.

Přípravek může lehce štípat. Tento pocit je však jen dočasný a měl by časem odeznít. Pokud máte jakékoli obavy, navštivte svého lékaře.

Nepoužívejte Canesbalance, pokud se snažíte otěhotnět, protože gel má nízké pH, což muže způsobit, že prostředí v pochvě nebude pro spermie příznivé. Nepoužívejte jako antikoncepci.

Složení

Každá tuba s aplikátorem obsahuje následující složky: kyselinu mléčnou, glykogen, propylenglykol, methylhydroxy­propylcelulózu, laktát sodný, vodu. pH 3,5. Neobsahuje konzervační látky.

Další informace

Canesbalance je zdravotnický prostředek.

Další produkty Canesten GYN

Vyzkoušejte také další produkty značky Canesten, které uvidíte v kategoriích Kosmetika, Zdravotnické potřeby a Tělová kosmetika. Produkt zrecenzovalo 6 zákazníků a 100 % ho doporučuje. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Intimní gely a masti.

EAN8590322003350
ZnačkaCanesten
Cesta podání  Vaginálně
Forma  Gel
Pro  Pouze pro ženy
Režim výdeje  Volně prodejné zdravotnické prostředky
Velikost balení7 x 5 ml
Originální názevCanesbalance vaginální gel 7x5ml