Canesten (9 produktů)

Účinný přípravek v boji s mykózami

Canesten je léčivý přípravek bojující proti mykóze na našem těle. Jedná se o onemocnění způsobené houbami, které napadají především oblasti chodidel, nehtů a vagíny.

Canesten

Onemocnění kůže a nehtů

Canesten krém je účinné širokospektré antimykotikum s léčivou látkou klotrimazol, která brání rozmnožování původců kožní mykózy. Je vhodný také na léčbu mykóz v intimní oblasti žen i mužů. Canesten krém je bílý krém měkké konzistence, velice dobře se nanáší na postiženou plochu a roztírá se na ní, rychle se vstřebává. Je vhodný pro dospělé a děti od 2 let.

Canesten

Účinně léčí

 • Mykózu třísel
 • Dermatofytózu
 • Opruzeniny infikované kvasinkou

Hodnocení zákazníků

Helena

Tento krém mi opravdu pomohl na nepříjemné svědivé puchýřky , které mě trápily dlouhou dobu na patě a na hraně nohy . Předtím jsem zkoušela i jiné masti , ale nepomáhaly .

Hana

Mast používám krátce a je účinná.

Product image

Canesten 10mg/g krém 20 g

Můžete mít dnes219 Kč
Product image

Canesten 10 mg/g krém, 50 g

Můžete mít v pondělí 11. 12.359 Kč
Canesten

Gynekologické potíže

Canesten Gyn chce pomáhat ženám po celém světě od nepohodlí způsobeného kva­sinkami v intimních partiích, protože věří, že by vám nic nemělo bránit žít svůj život tak, jak si přejete – pohodlně a sebejistě.

canesten

Kvasinkové infekce

Kvasinková infekce je vaginální infekce způsobená nadměrným množením přirozeně se vyskytujících kvasinek podobajících se plísni, odborně nazývaných Candida albicans. K infekci dochází, když je narušena mikrobiální vaginální rovnováha nebo když je váš imunitní systém oslaben. Jen pro informaci – kvasinková infekce není pohlavně přenosná.

Příznaky kvasinkové infekce:

 • Svědění v intimních partiích
 • Pálení (zejména při močení) v oblasti vnějších pohlavních orgánů
 • Jemný otok stydkých pysků
 • Bělavý výtok podobný tvarohu

Hodnocení zákaznic

Vendula

Krém velmi účinný a do 6 dnů bylo po problému. 100% doporučuji

Iva

Perfektní a rychlé řešení potíží

Canesten

Bakteriální vaginóza

Mluví se hlavně o kvasinkové infekci, nicméně bakteriální vaginóza je ve skutečnosti u žen v reprodukčním věku častější. Bak­teriální vaginóza je nejčastější příčinou vaginálních infekcí, ale naštěstí se dá snadno léčit. Bakteriální infekce je způsobena změnou pH ve vagině. Když dojde ke změně pH, přirozeně se vyskytující příznivé bakterie (laktobacily) v pochvě mohou být nahrazeny přemnoženými „škodlivými“ bakteriemi.

Příznaky bakteriální vaginózy:

 • Nepříjemný zápach připomínající rybinu
 • Vodnatý výtok
 • Šedobílý výtok
 • Zhoršení výše uvedených příznaků po sexu nebo během menstruace
Canesten

Každá jsme jiná, bakteriální infekce u vás může probíhat i bezpříznakově. Pamatujte – bakteriální vaginóza není sexuálně přenosná infekce a neměla by vám způsobovat žádné bolesti ani podráždění.

canesten

Canesten je léčivý přípravek bojující proti mykóze na našem těle. Jedná se o onemocnění způsobené houbami, které napadají především oblasti chodidel, nehtů a vagíny. Na následujících řádcích se podrobněji dozvíte nejenom o jednotlivých výrobcích Canesten, ale také něco o prevenci před vznikem mykózy.

Canesten - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Canesten ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Canesten lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Canesten Intim gel 100 ml
5 / 29x
????
Recenze produktu: Canesten GYN Combi Pack, krém a vaginální tableta
5 / 3x
doporučuji
Recenze produktu: Canesten Canesbalance Vaginální gel 7 x 5 ml
5 / 6x
Som maximálne spokojna
Recenze produktu: Canesten 10mg/g krém 20 g
4.9 / 14x
V POHODĚ
Recenze produktu: Canesten 10 mg/g krém, 50 g
4.9 / 14x
Zabírá
Recenze produktu: Canesten GYN 1 den, vaginální tableta 1 tablet
4.6 / 9x
Vzhledem k tomu, že má gynekolożka má již přes měsíc dovolenou a nejbližší pohotovost je hodinu cesty MHD. Rozhodla jsem se tentokrát léčit infekci volně dostupnými léky se kterými nemám zkušenost. Doufala jsem, že pokud dám za 1 tabletu přes 300 Kč, bude po problémů. Ale po více jak 24 hodinách se problém spíše zhoršil než zlepšil, svědění neustává a tableta ještě ke všemu očividně vystupuje ve výtoku ven. Tudíž jsem dala tyto finance za zhoršení zdravotního stavu a skvrny na které budu očividně muset koupit speciální čistič. Opravdu dráhy zbytečný nesmysl.
Recenze produktu: Canesten Canestest pro samodiagnostiku vaginálních infekcí
4.6 / 7x
Vyšiel mi vždy negatívny výsledok a v konečnom dôsledku som mykozu mala takze si myslím že totálne zbytočná vec
Recenze produktu: Canesten GYN 6 dní, vaginální krém 35 g
4.6 / 8x
Krém velmi účinný a do 6dnů bylo po problému. 100%doporucuji