Canespor 1x denně sada na nehty 10 g

Canespor 1x denně sada na nehty efektivně a bezbolestně léčí plísně nehtů. …

Zobrazit více

Canespor 1x denně sada na nehty efektivně a bezbolestně léčí plísně nehtů. Canespor 1x denně sada na nehty: kompletní balení obsahuje vše potřebné pro léčbu nehtové mykózy: 10 g masti s dávkovačem, 15 vodotěsných náplastí a škrabku na nehty.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 5 zákazníků
Napsat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Účinnost
20%
Má výhodné balení
60%
Komfort při užívání
60%
Canespor 1x denně sada na nehty 10g

Canespor 1× denně sada na nehty efektivně bezbolestně léčí plísně nehtů. Canespor 1× denně sada na nehty je účinné širokospektré antimykotikum s léčivými látkami – urea (změkčuje nehet pro jeho lepší odstranění a také pronikání další léčivé látky) a bifonazol, který ničí původce nehtové mykózy. Canespor 1× denně sada na nehty je kompletní balení, kde je vše potřebné pro léčbu nehtové mykózy. Obsahuje 10 g masti s dávkovačem, 15 vodotěsných náplastí a škrabku na nehty.

Způsob léčby

Způsob léčby přípravkem Canespor 1× denně sada na nehty je komfortní, protože se mast aplikuje pouze jedenkrát denně. Vhodné je mast aplikovat večer po koupeli, protože postižený nehet se musí asi na 10 minut namočit do horké vody. Ošetřený nehet se na následujících 24 hodin překryje náplastí.

1. Naneste mast

2. Překryjte na 24 hodin

3. Použijte škrabku na nehty

Canespor 1x denně sada na nehty 10g

Mast z této sady nelze použít k lokální aplikaci na jiná, mykózou postižená, místa na těle. Mykóza nehtu (odborně zvaná onychomykóza) je obecný název pro infekce nehtu způsobené hlavně plísněmi nazývanými dermatofyty. Jedná se o stejný typ mikroorganismů, způsobujících kožní onemocnění zvané „atletická noha“. Infekce může postihnout kteroukoliv část nehtu, včetně nehtové ploténky, lůžka nebo kořene. Onychomykóza se vyskytuje převážně na nehtech nohou. Plísňové infekce nehtů jsou vysoce nakažlivé. Snadno je chytíte na místech, kde se pohybujete naboso, jako například v šatnách nebo plaveckých bazénech nebo následkem používání nesterilních nástrojů v nehtových salonech a salonech krásy.

Plísňové onemocnění nehtů je často nepříjemné, jelikož změny na nehtu jsou dobře patrné. Jedná se o změnu barvy, struktury a tloušťky nehtu. V některých případech může být onemocnění nehtů bolestivé – proto je velmi důležité začít s léčbou včas a dodržovat pokyny v příbalové informaci léčivého přípravku, který použijete.

Canespor 1x denně sada na nehty 10g
Canespor 1x denně sada na nehty 10g

Výhody výrobku

 • Účinně léčí plíseň nehtů za pouhých 6 týdnů
 • Praktický – aplikace pouze 1× denně
 • Obsahuje ureu, ta změkčuje nehet pro jeho lepší odstranění a také pronikání další léčivé látky a bifonazol, který ničí původce nehtové mykózy
 • Balení obsahuje vše potřebné pro léčbu nehtové mykózy
 • Mast z této sady nelze použít k lokální aplikaci na jiná, mykózou postižená, místa na těle

Použití

Canespor 1× denně sada na nehty obsahuje mast, která se aplikuje pouze jedenkrát denně. Vhodné je mast aplikovat večer po koupeli, protože postižený nehet se musí asi na 10 minut namočit do horké vody. Ošetřený nehet se na následujících 24 hodin překryje náplastí.

Mast z této sady nelze použít k lokální aplikaci na jiná, mykózou postižená, místa na těle.

U kojenců a dětí do 3 let smí být přípravek Canespor 1× denně sada na nehty podáván jen pod pravidelným lékařským dohledem.

Canespor 1x denně sada na nehty 10g

Specifika produktu

Pacienti s anamnézou hypersenzitivních reakcí na ostatní fungicidní látky odvozené od imidazolu (např. ekonazol, klotrimazol, mikonazol) musí používat přípravky obsahující bifonazol s opatrností. Je třeba, aby se pacienti vyhnuli kontaktu přípravku s očima. Přípravek se nesmí polykat.

Přípravek Canespor 1× denně sada na nehty obsahuje tuk z ovčí vlny (lanolin). Tuk z ovčí vlny (lanolin) může způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu).

Složení

Jeden gram masti obsahuje bifonazolum 10 mg, urea 400 mg. Pomocná látka se známým účinkem: tuk z ovčí vlny. Další pomocné látky: bílá vazelína, bílý vosk.

Další informace

Canespor 1× denně sada na nehty je léčivý přípravek k vnějšímu použití. Obsahuje léčivé látky bifonazol a ureu.

Další produkty pro léčbu plísně kůže

Vyzkoušejte také další výrobky značky Canespor, které naleznete v kategoriích Pokožka, Kožní mykózy a Léky. Výrobek zrecenzovalo 5 zákazníků a 100 % z nich ho doporučuje. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Kožní mykózy.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN8590322000649
ZnačkaCanespor
SUKL kód0137113
ATCD01AC60
Farmakoterapeutická skupinaAntimykotika pro použití v dermatologii
Velikost balení10 g
Věk>3 let
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Mast
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Bifonazol  Urea
Originální názevCanespor 1x denně sada na nehty drm.ung ugc.10gm
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy