Cannaderm (27 produktů)

Speciální konopná kosmetika značky Cannaderm existuje úspěšně již od roku 2002, kdy ji na český trh zavedla firma CANNABIS Pharma-derm, s.r.o. zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kvalitní speciální kosmetiky a potravinových doplňků …

 Zobrazit více

Speciální konopná kosmetika značky Cannaderm existuje úspěšně již od roku 2002, kdy ji na český trh zavedla firma CANNABIS Pharma-derm, s.r.o. zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kvalitní speciální kosmetiky a potravinových doplňků využívajících léčivý efekt konopí. V rámci ČR patří této společnosti naprosté prvenství ve využití konopného oleje v recepturách speciální kosmetiky. Výrazně také přispěla ke změně společenského vnímání konopí.

V průběhu roku 2014, po dohodě s CANNABIS Pharma-derm, s.r.o., přebírá veškeré aktivity spojené s oblíbenými produkty značky Cannaderm společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. Tato dynamicky rostoucí společnost se specializuje se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Její přípravky se vyznačují vysokou účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty distribuuje do téměř dvou desítek zemí. Nyní je společnost Simply You Pharmaceuticals garantem dalšího úspěšného rozvoje značky Cannaderm a spokojenosti obchodních partnerů i zákazníků.

Portfolio značky Cannaderm je velmi široké. V ucelených produktových řadách nabízí spotřebitelům komplexní řešení jejich zdravotních potíží či specifik určitých typů kůže. Mezi nejznámější patří například program Cannadent určený na opary, afty a citlivé dásně, dále programy Atopos a Regenerace vhodné pro osoby trpící atopickým ekzémem a lupénkou, program Robátko specializující se na pokožku dětí, dále kosmetická péče Natura a řada Cannasol účinná při a po opalování.

Cannaderm - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Cannaderm ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Cannaderm lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Cannaderm Regenerace regenerační krém 75 ml
5 / 4x
Nejlepší konopný krém, který jsem kdy používala, jsem s ním naprosto spokojená, krásně voní a není mastný!
Recenze produktu: Cannaderm Mycosin krém proti plísním 30 g
5 / 1x
pre krátku dobu používania ešte nemôžem zhodnotiť účinnosť krému
Recenze produktu: Cannaderm Exema zklidňující krém 50 g
5 / 5x
rychlé sklidnění pokožky
Recenze produktu: Cannaderm Venosil konopné mazání 100 ml
5 / 14x
Celkem to funguje.
Recenze produktu: Cannaderm Thermolka hřejivé mazání 200 ml
5 / 21x
- je super hrejivý - dobrá cena - dobre sa nanáša na pokožku
Recenze produktu: Cannaderm Cannadent sérum 10 x 1.5 ml
5 / 3x
.
Recenze produktu: Cannaderm Mentholka chladivá náplast 3 ks
5 / 2x
super
Recenze produktu: Cannaderm Intime NEW mycí emulze 200 ml
5 / 3x
velice kvalitní,kupuji jen tento prodrukt, neparfemovaný opravdu přírodní, pomohl od výtoků,svědivosti, a suchosti intimních partiíí
Recenze produktu: Cannaderm Aknea Ošetřující voda 200 ml
5 / 11x
pomáha s akné! ale zároveň mne osobne veľmi zlepšila stav jaziev po akné PS. brala by som kľudne aj väčšie balenie, keby sa vyrábalo
Recenze produktu: Cannaderm Robátko emoliens 75 g
5 / 4x
Výborný krém pro děti od narození na atopický ekzém. Velmi dobře se roztírá a příjemně voní. Konopná kosmetika je prostě zázrak. Cenově je také super.