Carbosorb (1 produktů)

CARBOSORB je farmakologický přípravek ve formě černých tablet, v kterém je účinnou látkou aktivní uhlí (carbo activatus). Přípravek CARBOSORB se doporučuje užívat při akutních průjmech v průměru 4 až 5 tablet každých 6 až 8 hodin, ale maximální …

Zobrazit více

CARBOSORB je farmakologický přípravek ve formě černých tablet, v kterém je účinnou látkou aktivní uhlí (carbo activatus). Přípravek CARBOSORB se doporučuje užívat při akutních průjmech v průměru 4 až 5 tablet každých 6 až 8 hodin, ale maximální množství dávky závisí na hmotnosti pacienta a intenzitě onemocnění. Při přetrvávajících průjmech je nevyhnutelné navštívit lékaře. Po podání léku již většinou toxické látky pronikly ze střeva do krevního oběhu, a proto má prodloužená přítomnost léku ve střevech za následek postupné vychytávání a odstraňování toxinů z krve, jater a žlučových kyselin, čímž se předejde jejich negativnímu účinku na ostatní orgány člověka (Vale a kol., 1999). Jedním z nežádoucích účinků při vícenásobném požití léku může byť zácpa, proto se doporučuje po upravení průjmu a odstranění toxinů z těla upravit stolici stravou bohatou na čerstvé ovoce a zeleninu anebo projímadlem.

Product image

Carbosorb 320 mg 20 tablet

Můžete mít dnes90 Kč
Carbosorb - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Carbosorb ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Carbosorb lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Carbosorb 320 mg 20 tablet
4.8 / 81x
Recenze produktu: Carbosorb prášek 25 g
4.8 / 6x
Dobre rozpustný vo vode