Nejlepší Černé čaje - Na ochranu před oxidačním stresem (2 produktů)

Espresso ani turek nejsou vaším šálkem kávy? Trefa do černého! Vítejte v kategorii napěchované černým čajem. Nezáleží na tom, jestli ho pijete s kapkou mléka, půlkou citronu nebo prostě jen tak. Hrnek dobrého černého čaje si můžete vychutnat na …

Zobrazit více

Espresso ani turek nejsou vaším šálkem kávy? Trefa do černého! Vítejte v kategorii napěchované černým čajem. Nezáleží na tom, jestli ho pijete s kapkou mléka, půlkou citronu nebo prostě jen tak. Hrnek dobrého černého čaje si můžete vychutnat na všechny způsoby a kdy se vám zachce (o páté odpoledne stejně jako ráno). Naše nabídka je plná prvotřídních čajů z oblasti Indie, Cejlonu nebo Gruzie. Najdete tu čaje čisté i aromatizované, sypané, porcované, ale i balené v krásných dárkových sadách. Zkrátka, je z čeho vybírat. 

Černý čaj a zdraví

Dnes už známe mnoho účinných látek, které jsou obsaženy v čajových listech a mají pozitivní vliv na naše zdraví. Černý čaj je bohatý na antioxidanty a zbavuje nás škodlivých volných radikálů. Povzbudivý efekt má na svědomí kofein, díky kterému se cítíme plni sil, ovšem například v těhotenství, nebo při kojení, se ve větších dávkách nedoporučuje. Pokud se snažíte o úbytek váhy, černý čaj vám s tím může pomoci. Má schopnost zabraňovat usazování cholesterolu, zlepšuje zažívání a v neposlední řadě snižuje stres a podporuje dobrou náladu. 

Něco z historie černého čaje

Černý čaj pochází z keře čajovníku čínského. Při zpracování prochází fermentací, díky které získává své typické aroma. Právě pro svou dlouhotrvající silnou vůni byl také černý čaj v minulosti po staletí využíván jako měna. Zaplatili byste někdy čajem? Přestože se povědomí o zelených a bylinných čajích pořád zvyšuje, černý stále jednoznačně vládne západnímu světu.

 

Zákazníci hodnotí nejlépe řady Basilur, Kusmi Tea a Riston. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Kusmi Tea Anastasia plechovka 100 g.

Basilur Orient Assorted papírová kazeta gastro sáčky 60 ks

Basilur Orient Assorted papírová kazeta gastro sáčky 60 ks

Můžete mít za 9 dní v pátek 26. 7.

Teekanne Earl Grey sáčky 20 x 1.65 g

Můžete mít za 7 dní ve středu 24. 7.
Banner
Nejlepší Černé čaje - Na ochranu před oxidačním stresem - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Černé čaje - Na ochranu před oxidačním stresem ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nejlepší Černé čaje - Na ochranu před oxidačním stresem lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Basilur Four Seasons Assorted gastro sáčky 40 ks
5 / 3x
kvalitní čaj, vhodný i jako dárek
Recenze produktu: Twinings Earl Grey 25 x 2 g
5 / 1x
Výborný čaj
Recenze produktu: Teekanne Irish Cream n.s. 20 x 1.65 g
5 / 3x
velice chutný čaj
Recenze produktu: Julius Meinl Leaf Bag Tender Oolong 18 ks
5 / 6x
Čaj Oolong z jihočínské provincie Fujian se svou značkou Meinl jeví jako čaj komerčního typu. Zdání však klame. Nejprve mi vyrazila dech cena poměrně malého počtu porcí v balení, po obdržení velikost krabice a luxusní (po ekologické stránce rozporuplné: tvrdý papírový obal na každé plastové pyramidce s trošinkou oolongu) balení jakož i maličké množství čaje v plastových (prý nezávadných) pyramidkách. Po zalití čaje vodou (90 - 95 stupňů, nejprve vždy čaj - i ten porcovaný - horkou vodou "opláchnu", aby se čaj bůhvíjak dlouho ležící v obalu "zaktivoval" - chuť výluhu je poté lepší) jsem byla příjemně překvapena velmi intenzivní a příjemnou vůní a následně i jeho chutí, která rozhodně nepůsobí levně. Navíc po prvním výluhu (každý si může zkusit, po kolika minutách je pro něj optimální) se dá pytlík znovu zalít (téměř vroucí vodou) a pořád pěkně voní i chutná. Já míchám oba výluhy dohromady, dostanu tak dvojnásobné množství čaje s pořád výbornou chutí. Z boku krabice jsou uvedeny bližší údaje o původu čaje : region Anxi provincie Fujian i s nákresem, což je známka vyšší kvality čaje než jsou no name pytlíky s čajovým prachem uvnitř a označením černý čaj. Oolong je přece jen speciální sorta čaje pro opravdové čajomily. Suma sumárum mě tento čaj velmi příjemně překvapil a přikupuji další krabičky. Původně jsem myslela, že ho budu mít jako dárkový (klidně i po jednom balení jako malou pozornost pro kamarádku), ale po ochutnání jich asi většinu vypiju sama ????.
Recenze produktu: Basilur Chinese Pu-Erh papír 100 g
5 / 3x
Miluji Pu Erh, čím výraznější, tím lepší, a Basilur opět nezklamal.
Recenze produktu: Julius Meinl Leaf Bag Bio RFA Earl Grey Blossom 20 ks
5 / 6x
Vynikající
Recenze produktu: Basilur Island of Tea Gold-OP1 plech 100 g
5 / 1x
zatím nevím,darek
Recenze produktu: Basilur Orient Magic Nights plech 100 g
5 / 2x
Je výborný.
Recenze produktu: Basilur Orient Persian Earl Grey sáčky 25 x 2 g
5 / 1x
spokojenost
Recenze produktu: Dr.Popov Čaj Pu-Erh čaj čínských císařů 100 g
5 / 2x
Moc dobrý čaj.

Produkty z kategorie Černé čaje jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Černé čaje jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Černé čaje najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.