Černé uhlí na zuby - S bělicím účinkem (1 produktů)

Je to trochu ironie – lze pomocí černého uhlí dosáhnout bílých zubů? Obsah aktivního uhlí dává zubním pastám či pudrům nezvyklou černou barvu. Není se však čeho obávat, zuby z toho nezčernají. Právě naopak!

Zobrazit více

Je to trochu ironie – lze pomocí černého uhlí dosáhnout bílých zubů? Obsah aktivního uhlí dává zubním pastám či pudrům nezvyklou černou barvu. Není se však čeho obávat, zuby z toho nezčernají. Právě naopak!

Co je aktivní uhlí?

Pod názvem aktivní uhlí se skrývá jemný černý prášek rostlinného původu (z kokosových skořápek nebo dřeva). Než uhlí zažilo velký boom v péči o zuby, pravděpodobně jste jej znali jako lék na akutní průjem nebo otravu, jelikož brání vstřebání jedovatých látek do organismu.

Jak působí černé uhlí na zuby?

Uhlí může mírně vybělit zuby díky schopnosti absorbovat a odstraňovat povrchové skvrny či usazeniny z jídla a pití. Také efektivně absorbuje zápach z úst pro svěží dech. Ačkoliv se složka těší velké popularitě, vědecký výzkum její účinky příliš nepodporuje a názor zubních lékařů je smíšený. Příliš časté používání černého uhlí na zuby – především ve formě prášku – může poškodit zubní sklovinu, a tedy není doporučeno pro zuby se ztenčenou sklovinou. 

Jak vybělit zuby černým uhlím?

Na Pilulce najdete černé zubní pasty nebo bělící prášek. Zubní pasta je klasika, stačí si zvyknout na její černou barvu a používání je už automatické. Pudr či prášek je spíše doplňkem k zubní hygieně a pro správné použití si pozorně přečtěte informace na obalu. Většinou však stačí prášek nanést na mokrý kartáček. Dejte si ovšem pozor, při bělení černým uhlím se vám bílé štětinky kartáčku zabarví. Mějte proto jeden kartáček zvlášť, přímo na používání s aktivním uhlím.

Zákazníci si nejvíc oblíbili řady My White Secret, White Glo a Super White. Nejlépe hodnoceným produktem je Ben & Anna Zubní prášek pro bělení zubů s aktivním uhlím 15 g.

BlanX Black mouthwash 500 ml

Můžete mít v pondělí 22. 4.
Černé uhlí na zuby - S bělicím účinkem - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Černé uhlí na zuby - S bělicím účinkem ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Černé uhlí na zuby - S bělicím účinkem lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: White Glo bělící zubní pasta Total Detox Charcoal + zubní kartáček 150 g
5 / 1x
Výborná pasta, výborné složení. Super velikost balení, a "dárky" (zubní kartáček ke každé pastě).
Recenze produktu: Kumpan Bambusový zubní kartáček s aktivním uhlím
5 / 1x
Příjemně a dobře čistí
Recenze produktu: Ben & Anna Zubní prášek pro bělení zubů s aktivním uhlím 15 g
4 / 4x
lala
Recenze produktu: Kvitok Bylinkový zubní prášek 25 g
4 / 1x
x

Produkty z kategorie Černé uhlí na zuby jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Černé uhlí na zuby jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Černé uhlí na zuby seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.