Cetalgen 500mg/200mg, 20 tablet 20 ks

Cetalgen 500mg/200mg, 20 tablet 20 ks

Krátkodobá léčba středně silné bolesti jako je bolest hlavy, zad, zubů, menstruační bolest, revmatická a svalová bolest, k léčbě symptomů spojených s akutním zánětem horních cest dýchacích a chřipkou, k léčbě bolesti v krku a horečky.

136 Kč
Cena za 1 ks: 6,82 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
V košíku máte 0 ks za Zdarma
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst

Benefity produktu

5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(2)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
100 %
Komfort při užívání
80 %
5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(2)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
100 %
Komfort při užívání
80 %

Recenze a zkušenosti s výrobkem Cetalgen 500mg/200mg, 20 tablet 20 ks

Miroslav N.
Ověřený zákazník
8 Recenzí
5 Hodnocení
49 Objednávek

Potlačuje migrénu i virózu

Miroslav N. doporučuje Ověřený zákazník

Velmi účinný kombinovaný lék na bolest - analgetikum. Zabírá rychle a nedráždí žaludek. Účinný jak na začínající migrénu, tak pro potlačení symptomů virózy, jako je bolest svalů a kloubů. Lze i úspěšně použít na onemocnění Covid-19. Tablety jsou větší bez dělící rýhy. Naštěstí mají oblý tvar, takže se i tak snadno polykají.

Silný a rychlý účinek

Bez dráždění žaludku

Vhodný při migrénách

Úspěšně vyzkoušen i na Covid-19

Větší tablety

Bez půlící rýhy

Užitečné (0) Neužitečné (0)
Banner – Cetalgen 500mg/200mg, 20 tablet

Díky fixní kombinaci 2 účinných látek – paracetamolu a ibuprofenu v jedné tabletě – má CETALGEN rychlý nástup účinku, delší dobu působení a silnější účinek než samotný paracetamol nebo ibuprofen. Díky tomu tlumí bolesti i horečku rychle a šetrně.

Ikonka – přesýpací hodiny

Délka účinku až 9 hodin

Analgetický účinek při užití 2 tablet je výrazně delší (9,1 ​hodin) než při užití paracetamolu 500 mg (4 hodiny)

Ikonka – rychlost

Rychlá úleva od bolesti

Nástup účinku již za 18,3 ​minuty, rychleji než při užití samotného ibuprofenu 400 mg (23,8 minut)

Ikonka – síla

Silnější účinek

Pro léčbu akutní bolesti, která vyžaduje silnější analgezii než samotný ibuprofen nebo paracetamol

Při jakých bolestech cetalgen pomáhá?

  • Při bolestech hlavy, zubů, krku
  • Při bolestech spojených s chřipkou nebo horečkou
  • Při bolestech zad
  • Při menstruační bolesti
  • Při svalové bolesti
Ilustrační fotografie ženy s bolestí zad

Dávkování

Jedna tableta až 3× denně. Interval mezi dávkami má být alespoň šest hodin. Pokud dávka jedné tablety příznaky nezmírní, mohou se užít maximálně 2 tablety až 3× denně. Interval mezi dávkami má být alespoň šest hodin. Během 24 hodin se nemá užít více než šest tablet (3000 mg paracetamolu, 1200 mg ibuprofenu). Výskyt nežádoucích účinků lze minimalizovat podáváním nejnižší účinné dávky po nejkratší dobu nutnou k potlačení symptomů onemocnění. Pouze ke krátkodobému použití.

Kontraindikace

Hypersenzitivita na ibuprofen, paracetamol nebo na kteroukoli pomocnou látku. U pacientů s anamnézou hypersenzitivních reakcí (např. bronchospasmus, angioedém, astma, rinitida nebo kopřivka) ve spojení s kyselinou acetylsalicylovou nebo jinými nesteroidními protizánětlivými léky (NSAID). Anamnéza gastrointesti­nálního krvácení nebo perforace v souvislosti s předchozí terapií NSAID. Aktivní nebo anamnesticky rekurentní peptický vřed / krvácení (dvě nebo více samostatných epizod prokázané ulcerace nebo krvácení). U pacientů s poruchami koagulace. U pacientů se závažným selháním jater, těžkým selháním ledvin nebo těžkým srdečním selháním (NYHA třída IV). Při současném použití s jinými přípravky obsahujícími NSAID, včetně selektivních inhibitorů cyklooxygenázy-2 (COX-2) a dávek kyseliny acetylsalicylové nad 75 mg denně. Při současném použití s jinými přípravky obsahujícími paracetamol. Během posledního trimestru těhotenství.

Složení

Jedna tableta obsahuje paracetamolum 500 mg a ibuprofenum 200 mg. Pomocné látky: jádro tablety: Kukuřičný škrob, Povidon (E 1201), Sodná sůl kroskarmelosy (E 468), Mikrokrystalická celulosa (E 460), Koloidní bezvody oxid křemičitý (E 551), Glycerol-dibehenát (E 471), Potahovaná vrstva: Potahová soustava Opadry AMB || 88A180040 bílá, Částečně hydrolyzovaný polyvinylalkohol, Mastek, Oxid titaničitý, Glycerol monooktanodekanoat, Natrium-lauryl-sulfát.

Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Cetalgen, které uvidíte v kategoriích Léky podle účinné látky, Trápí mě a Léky. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Migréna a bolest hlavy.

EAN: 8595112678336
Značka: Cetalgen
SUKL kód: 0239071
ATC: N02BE51
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Velikost balení: 20 ks
Věk: >18 let
Účinná látka: Paracetamol Ibuprofen
Originální název: Cetalgen 500mg/200mg tbl.flm.20 II
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

5.00
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(2)
4
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
100 %
Má výhodné balení
100 %
Komfort při užívání
80 %

Recenze a zkušenosti s výrobkem Cetalgen 500mg/200mg, 20 tablet 20 ks

Miroslav N.
Ověřený zákazník
8 Recenzí
5 Hodnocení
49 Objednávek

Potlačuje migrénu i virózu

Miroslav N. doporučuje Ověřený zákazník

Velmi účinný kombinovaný lék na bolest - analgetikum. Zabírá rychle a nedráždí žaludek. Účinný jak na začínající migrénu, tak pro potlačení symptomů virózy, jako je bolest svalů a kloubů. Lze i úspěšně použít na onemocnění Covid-19. Tablety jsou větší bez dělící rýhy. Naštěstí mají oblý tvar, takže se i tak snadno polykají.

Silný a rychlý účinek

Bez dráždění žaludku

Vhodný při migrénách

Úspěšně vyzkoušen i na Covid-19

Větší tablety

Bez půlící rýhy

Užitečné (0) Neužitečné (0)

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
Heureka recenze
Neověřená recenze
{{ comment.updatedAt }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Ověřování recenzí
Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 8595112678336
Značka: Cetalgen
SUKL kód: 0239071
ATC: N02BE51
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Velikost balení: 20 ks
Věk: >18 let
Účinná látka: Paracetamol Ibuprofen
Originální název: Cetalgen 500mg/200mg tbl.flm.20 II
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Cetalgen 500mg/200mg, 20 tablet 20 ks

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.