Chytré lokátory (2 produktů)

Uživatelé si oblíbili značky LAMAX. Nejlépe hodnoceným produktem je LAMAX GPS Locator with Collar. Pokud jste si nezvolili v této kategorii žádný výrobek, zkuste se podívat také na kategorie Bluetooth lokátory a GPS lokátory.

Uživatelé si oblíbili značky LAMAX. Nejlépe hodnoceným produktem je LAMAX GPS Locator with Collar. Pokud jste si nezvolili v této kategorii žádný výrobek, zkuste se podívat také na kategorie Bluetooth lokátory a GPS lokátory.

Chytré lokátory - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Chytré lokátory ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Chytré lokátory lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Fixed Smart tracker Smile PRO modrý
5 / 5x
Když jsem začal používat, neviděl jsem v tomto trackeru využití. Musím ale říct, že mě velice překvapilo zpracování a to jak vlastně funguje! Nemůžu najít klíče a nebo třeba peněženku, tak si ji jednoduše prozvoním. Intuitivní aplikace komplet v českém jazyce je opravdu TOP! A když si nevíte s něčím rady, tak na technické podpoře jsou velmi milí lidé co poradí! Hodně povedený produkt z dílny české firmy!
Recenze produktu: Apple AirTag 4 ks
5 / 1x
Supr
Recenze produktu: Fixed Smart tracker Sense bílý 1 ks
5 / 3x
Jedinečný desing od ČESKÉ firmy FIXED. Už nikdy nehledám klíče jen si je prozvoním a to stejný funguje naopak. Top produkt!!!
Recenze produktu: Fixed Smart tracker Smile s motion senzorem, Duo Pack zelený + růžový
5 / 3x
Koupil jsem jako dárek a ještě nevím
Recenze produktu: Fixed Smart tracker Smile PRO Duo Pack modrý + červený 2 ks
5 / 1x
Musím uznat, že neskutečně suprová vychytávka. Díky SMILE PRO už nemusím hodinu hledat klíče, ale jednoduše si je prozvoním. To byl původní plán proč jsem si tuto věc od České firmy koupil. Jenomže jsem zjistil v aplikaci, že tato věcička umí mnoho a mnoho více. pohybový senzor mě velmi překvapil jak reaguje rychle a ta obsáhlost nastavení v aplikaci je fakt boží!!! už jsem tímhle vybavil celou rodinu!!! DOPORUČUJU!!!
Recenze produktu: LAMAX GPS Locator with Collar
4.8 / 10x
Lokátor je fajn když si chci něco pohlídat. Hned přes mobil mohu vidět přesnou lokaci.
Recenze produktu: Fixed Smart tracker Smile PRO červený
4.4 / 5x
Opravdu geniální věcička z dílny české firmy. Vše v češtině a moc důležitá věc, že aplikace jede na českých servrech.

Produkty z kategorie Chytré lokátory jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Chytré lokátory. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Chytré lokátory seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.