Chytré miminko (2 produktů)

Chytre miminko, doplňky stravy, pro těhotné a kéjící matky, kyselina listová, DHA

Moderní a dostupné produkty pro zdravý vývoj miminka

Plánujete miminko, nebo jste již těhotná? Produkty Chytré miminko® nabízejí světovou kvalitu a složení. Produktová rodina Chytré miminko® vznikla z iniciativy českých lékařů, vědců a specialistů na výživu s cílem nabídnout moderní a dostupný produkt pro každou ženu. Ať již těhotenství zatím jen plánujete, nebo jste již těhotná, z produktové řady Chytré miminko® si vždy vyberete.

Pro vás a vaše miminko

Chytré miminko® je tu pro vás a vaše miminko. Stane se vaším pomocníkem na cestě k rodičovství a nabídne vám skvělou kvalitu a složení, které jsme díky výrobě v České republice schopni nabídnout za českou cenu. Pokud jste se po poradě s vaším lékařem nebo lékárníkem rozhodla pro Chytré miminko®, rozhodla jste se pro kvalitu a dostupnost.

cdcd
dede

Chytré miminko Superfolin®

Chytré miminko Superfolin, Potřebné živiny pro vás a dětátko

Potřebné živiny pro vás a dětátko

Chytré miminko Superfolin, Vysoký obsah kyseliny listové

Vysoký obsah kyseliny listové

Chytré miminko Superfolin, Superfolin 2 obsahuje potřebné DHA

Superfolin 2 obsahuje potřebné množství DHA

Chytré miminko Superfolin, S obsahem Quatrefolic® – folátu čtvrté generace

S obsahem Quatrefolic® – folátu čtvrté generace

Chytré miminko Superfolin® 1 – Plánování miminka

Doplněk stravy pro těhotné s vysokým obsahem folátů (včetně Quatrefolic® – folátu čtvrté generace). Svým složením odpovídá nejmodernějším poznatkům o správném vývoji vašeho miminka. Kyselina listová je důležitá pro normální růst zárodečných tkání během těhotenství.
 Koupit

Chytré miminko Superfolin 1, plínování miminka, kyselina listová, foláty 4. generace

Chytré miminko Superfolin® 2 – Pro těhotné

Doplněk stravy pro těhotné a kojící s vysokým obsahem folátů (včetně Quatrefolic® – folátu čtvrté generace) a vysokým obsahem DHA. DHA vám pomáhá nahradit možný deficit mořských ryb ve vaší stravě – odpovídá třem rybím pokrmům týdně. Svým složením odpovídá nejmodernějším poznatkům o správném vývoji vašeho miminka.
 Koupit

Chytré miminko Superfolin 2, DHA a kyselina listová. pro těhotné a kojící, doplněk stravy
Chytré miminko

Chytré miminko® 1 – Pro těhotné s kyselinou listovou

Chytré miminko® 1 je doplněk stravy pro těhotné a kojící s vysokým obsahem kyseliny listové. Obsahuje foláty 3. generace. Bohatou pestrou stravou lze získat denně zhruba 200 µg kyseliny listové, přičemž doporučená denní pro těhotné je 600–1000 µg. Obsahem kyseliny listové (který je v souladu s dnešními názory na výživu těhotných) překonává současné standardy běžné na českém trhu.
 Koupit

Chytré miminko 1, kyselina listová, foláty 3. generace

Chytré miminko® 2 – Pro těhotné a kojící s kyselinou listovou a DHA

Chytré miminko® 2 je doplněk stravy s vysokým obsahem kyseliny listové (obsahuje foláty 3. generace) a DHA. Příjem kyseliny dokosahexaenové (DHA) z těla matky přispívá k normálnímu vývoji mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem. Příznivého účinku se dosáhne denním příjmem 200 mg DHA. Chytré miminko® 2 dopřeje vašemu dětátku vše potřebné ke správnému vývoji.
 Koupit

Chytré miminko 2, DHA, kyselina listová, foláty 3. generace
Chytré miminko

Fertiprona

Fertiprona je speciální výživový doplněk pro plánující i těhotné s methylfolátem a inositolem. Obsahuje potřebnou kyselinu listovou, vitamín D3 a další potřebné minerály a vitamíny, které jsou důležité pro správný vývoj miminka. Obsahem methylfolátu (Magnafolate®) je tento produkt vynikající i pro slabé metabolizéry klasické kyseliny listové.
 Koupit

Chytré miminko, Fertiprona, výživový doplněk
Chytré miminko

Výživa v těhotenství

Správná výživa matky je během těhotenství velmi důležitá. Podporuje bezproblémový průběh těhotenství, zdravý a správný vývoj miminka, ale rovněž zdraví matky. Základem správné výživy v těhotenství je pravidelná a pestrá strava. V první polovině těhotenství je nejdůležitější kvalita stravy matky, k zajištění správného příjmu látek nezbytných pro správný rozvoj miminka, a ve druhé polovině těhotenství se přidává i správné množství stravy matky pro růst miminka.
 

Foláty – kyselina listová

Foláty podporují rozvoj nervů a mozku děťátka a jsou důležité pro správný vývoj plodu, zejména nervového systému. Jejich nedostatek může způsobit vážné rozštěpové vady. Foláty jsou obsaženy v syrové listové zelenině (varem se znehodnotí), jako je brokolice, špenát, kapusta apod., dále v luštěninách, vajíčkách a kvasnicích. Pestrou stravou lze získat denně nejvýše 200 μg folátů. Dle doporučení ČGPS by každá žena měla doplňovat pestrou stravu kyselinou listovou (folátem) v dávce 400–800 μg denně.

Chytré miminko, o kyselině listové

Účinky kyseliny listové:

– Má vliv na plodnost a zdravý průběh těhotenství – Snižuje riziko poruch placenty a riziko nízké porodní hmotnosti nebo potratu v začátcích gravidity – Podporuje správný růst plodu – Podporuje zdravý vývoj buněk – Podporuje fungování kardiovaskulárního systému

Chytré miminko, o DHA

Potřebné DHA

DHA je nenasycená mastná kyselina obsažená ve větším množství pouze v tuku mořských ryb (losos, tuňák, sleď, makrela) a mořských řas. DHA je hlavním strukturálním lipidem mozku (tvoří až 97 % omega-3 lipidů mozku) a očí (tvoří až 93 % omega-3 lipidů v oku). Správný a dostatečný přísun DHA ve stravě matky (zejména ve 2. a 3. trimestru a při kojení) je nezbytný pro rozvoj mozku a zraku vašeho miminka. Pokud nekonzumujete dostatek rybích jídel, doporučujeme dodávání DHA v dávce 250 mg denně.

Chytré miminko

Chytré miminko - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Chytré miminko ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Chytré miminko lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Chytré miminko s DHA 30 tablet + 30 kapslí
5 / 8x
Vše ok
Recenze produktu: Chytré miminko Superfolin 1 PLAN 30 tablet
5 / 14x
Užívám při druhém těhotenství, jelikož jsem užívala i při tom prvním a dcerka je zdravá a šikovná, tak to asi funguje :)
Recenze produktu: Chytré miminko + Vitamin D3 60 tablet
5 / 22x
Za tuto cenu super vitamíny!
Recenze produktu: Chytré miminko Superfolin 2 60 tablet + 60 kapslí
5 / 56x
Vše je ok
Recenze produktu: Chytré miminko Superfolin 2, 30 tablet + 30 kapslí
5 / 56x
Dárek pro moji dceru.
Recenze produktu: Chytré miminko Superfolin 2 2 x 60 tobolek
5 / 3x
dobrá cena oproti zahraničnímu výrobku
Recenze produktu: Chytré miminko s DHA 60 tablet + 60 kapslí
4.8 / 35x
Zřejmě funguje positivně při vývoji plodu, jelikož manželce při porodu lékař sdělil, aby příště vitamíny neužívala, protože se nám narodilo velké dítě :)))