Čističe oken a skel - Sklo (7 produktů)

Už se skrz ty šmouhy nedá ani koukat? Zatočte s nimi pomocí těch správných přípravků na čištění oken, zrcadel a jiných skleněných ploch, které jsme vám nasypali do této kategorie. 

Zobrazit více

Už se skrz ty šmouhy nedá ani koukat? Zatočte s nimi pomocí těch správných přípravků na čištění oken, zrcadel a jiných skleněných ploch, které jsme vám nasypali do této kategorie. 

Kdy se pustit do mytí oken?

Kolikrát do roka ideálně mít okna? A čemu se při tom vyvarovat? Máme pro vás pár tipů. Vhodná doba na mytí oken je na jaře (po pylové sezóně) a na podzim (předvánoční úklid). Z toho vyplývá, že 2x do roka to úplně stačí. 

Podmínky pro mytí oken

  • Období - Jaro a podzim.
  • Počasí - Nemělo by být příliš slunečno ani větrno (voda by schla příliš rychle a zanechávala by na skle šmouhy). Vyhněte se také dešti a pylové sezóně.
  • Teplota - Minimálně 5 °C.

Co budete potřebovat?

Při mytí oken, zrcadel a jiných skleněných ploch se neobejdete bez několika hadříků či utěrek. Jednu využijete na základní čištění s čistícím přípravkem, druhou na utření do sucha a třetí na finální vyleštění.

 

Zákazníci hodnotí nejlépe značky Clin a Frosch. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Clin Čistič skla Pro Nature 500 ml.

Čističe oken a skel - Sklo - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Čističe oken a skel - Sklo ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Čističe oken a skel - Sklo lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Clin Čistič oken a skla Mediterranean Dreams 500 ml
5 / 1x
Dobrý
Recenze produktu: Leifheit Čistič na sklo - koncentrát 1 l
5 / 2x
Velice účinný produkt na mytí oken
Recenze produktu: Frosch BIO Spiritus Čistič skel 500 ml
5 / 3x
Dooporučuji
Recenze produktu: Clin Čistič oken a skla Lemon 500 ml
5 / 3x
Krásně myje okna
Recenze produktu: Vileda Hadřík na okna
5 / 3x
super na okna
Recenze produktu: Clin Čistič skla Pro Nature 500 ml
4.8 / 6x
Používám na čištění sklokeramické varné desky. Snadná aplikace. Za mne levnější, ale stejně účinná varianta produktů přímo na sklokeramiku. Rozprašovač 100% netěsní po užití z něj teče kolem tekutina, ale ničemu to nevadí stačí utřít, aby jste neměli zalepený obal. Ale za to má rozprašovač dvě varianty střiků. Za mne, i přes malý nedostatek, ale stále vede -> cena/výkon/velikost balení

Kategorii Čističe oken a skel jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Čističe oken a skel seřazené od těch nejlevnějších. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Čističe oken a skel najdete mezi prvními.