Colostrum pro děti - Na svaly (1 produktů)

Kolostrum je tekutina mléčné žlázy, která se objevuje do 72 hodin po porodu. Představuje pro novorozence imunitní ochranu pro první dny života. Jedná se o biologicky vysoce hodnotný materiál obsahující imunoglobuliny, růstové faktory, vitamíny, …

Zobrazit více

Kolostrum je tekutina mléčné žlázy, která se objevuje do 72 hodin po porodu. Představuje pro novorozence imunitní ochranu pro první dny života. Jedná se o biologicky vysoce hodnotný materiál obsahující imunoglobuliny, růstové faktory, vitamíny, minerály, antimikrobiální látky aj.

Uživatelé si oblíbili řady Delta. Nejlépe hodnoceným produktem je Delta Colostrum Kids, příchuť vanilka 125 ml.

Colostrum pro děti - Na svaly - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Colostrum pro děti - Na svaly ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Colostrum pro děti - Na svaly lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Colostrino kozí kolostrum 10 kapslí
5 / 1x
Výborne
Recenze produktu: Delta COLOSTRUM® KIDS Natural 100% 125 ml
5 / 8x
Starsi syn zacal.chodit so skolky takze imunita dostava zabrat a zial co priniesol starsi rak dostal aj mladsi. Oba naeaz chory takze sme hladali moznosti a toto je skvela. Uz je vidiet efekt po vyzdraveni.
Recenze produktu: Virde Kolostrum Forte 500 mg 60 tobolek
5 / 4x
Obě děti užívají dlouhodobě a jsou mnohem méně nemocné.
Recenze produktu: Delta COLOSTRUM® AKUT Jahoda Tekuté 125 ml
5 / 5x
Hneď na druhý deň mi prišla objednávka čo je úplne super.Urcite budem odtiaľto objednávať.

Produkty z kategorie Colostrum pro děti jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Colostrum pro děti jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších. Colostrum pro děti jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších.