Curaprox CS 3960 supersoft Zubní kartáček 1 ks

Zubní kartáček pro ty, kteří rádi cítí při čištění zubů určitý tlak a zároveň …

Zobrazit více

Zubní kartáček pro ty, kteří rádi cítí při čištění zubů určitý tlak a zároveň nechtějí příliš škodit svým dásním. 3.960 jemných vláken CUREN ®, které jsou šetrné k dásním a zároveň nabízejí znamenitou čistící sílu. 3.960 CUREN ® vláken o průměru 0,12 mm.

Velikost balení
Můžete mít zítra  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již zítra od 15:30
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
Dostupné na  
18 lékárnách
139 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně
Nakupujte společně
Curaprox CS 3960 supersoft Zubní kartáček 1 ks
+ Curaprox CS 1560 soft Zubní kartáček 3 ks
468 Kč
Curaprox CS 3960 supersoft Zubní kartáček 1 ks
+ Olynth HA 1 mg/ml nosní sprej 10 ml
318 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 482 zákazníků
Napsat hodnocení
5
464x
4
15x
3
1x
2
0x
1
2x
Správná ergonomie
98%
Dostatečně jemná vlákna
98%
Výdrž a životnost
95%
Radka H.
review
1Recenze
1Hodnocení
4Objednávek
3Body

Jemnost a účinnost, to je Curaprox

Radka H. doporučuje
Varianta Curaprox CS 3960 Supersoft Zubní kartáček 3 ks

Curaprox je již dlouho nejoblíbenějším kartáčkem v mé rodině. Štětinky jsou krásně jemné, ale díky hustému osazení vyčistí opravdu velmi účinně. Vzhledem k tomu, že mám zuby i dásně citlivé, dávám přednost těm nejjemnějším, což je Super soft a Ultra soft. Přítel si vystačí se Soft a dětskou verzi kartáčku si oblíbila i moje maličká dcerka, která říká, že je „taaaak jemňoučký, neškrábe, ale šimrá“. Právě díky těmto kartáčkům nesvádíme věčné boje s čištěním zoubků.

 • plus Krásně jemné štětiny, které neškrábou
 • plus Velmi dobře čistí
 • plus Dobře se drží
 • plus Trošku vyšší cena
Užitečné Užitečné (3) Neužitečné Neužitečné (0)
Alice V.
review
7Recenzí
1Hodnocení
8Objednávek
2Body

Super čistítko

Alice V. doporučuje
Varianta Curaprox CS 3960 supersoft Zubní kartáček 1 ks

Kartáček CURAPROX CS 3960 supersoft používám tak 3 roky. Zkoušela jsem i jiné značky, ale žádný Curaprox netrumfl. Druhá nejjemnější tvrdost vláken je pro mě ideální volba. Fajn je, že součástí balení je i praktický cestovní obal. Není příliš drsný k dásním, ale přitom dokáže rychle a účinně vyčistit. Dle mého názoru je to nejlepší kartáček na trhu. Nevýhodou je cena. Pořizuji ho ale ve větším množství v akci.

 • plus Kvalitní
 • plus Hodně štětinek
 • plus Jemný
 • plus Cena
Užitečné Užitečné (2) Neužitečné Neužitečné (0)

Štětiny jsou vyrobeny tak, aby udržovaly svoji původní výjimečnou pevnost, i když jej namočíte. Díky tomu jsou vlákna mnohem tenčí a čištění je jemné a dokonalé. Malá, kompaktní hlavice kartáčku CURAPROX Sensitive čistí mnohem intenzivněji a šetrněji. Pokud si zuby čistíte s CURAPROX CS, váš jazyk brzy pozná rozdíl: vaše zuby budou hladké, čisté a přirozeně bělejší. Barva dle aktuální nabídky.

Proč si vybrat zubní kartáček CURAPROX CS 3960 super soft?

 • Štětiny kartáčku Curaprox jsou vyráběny z moderního materiálu CUREN, jehož vlastnosti se nemění ani po namočení vodou. Z tohoto důvodu je možné, aby vlákna byla tenčí a celý proces čištění zubů jemnější než s běžnými zubními kartáčky
 • Zároveň malá hlavice kartáčku Curaprox má intenzivnější a šetrnější čištění a také zajišťuje snadný přístup a dovoluje jemné pronikání k okrajům dásní a fisur
 • Vlákna CUREN absorbují vodu šestkrát méně než nylon. I když jsou vlhké, vlákna CUREN si ponechávají svou výbornou původní pevnost

Zubní kartáček CURAPROX CS 3960 má za cíl sloužit jedinému účelu: udržet zuby zdravé po celý život.

Zubní kartáčky pro manuální čištění

Od té doby, kdy jsme naše kartáčky CS v roce 1992 představili, jsme je neměnili - a proč bychom měli? Zubní lékaři a dentální hygienistky je nadšeně doporučují a naši zákazníci jejich nadšení sdílí.

Potěšilo nás, když jeden z našich zákazníků prohlásil: “myslím, že se mé dásně zamilovaly” :-) Lidé si prostě užívají minimalistický design a krásné barvy duhy. Tajemství všech našich zubních kartáčků - ať už pro děti nebo pro dospělé, CS nebo speciálních kartáčků - se skrývá ve vláknech. Naše zubní kartáčky nemají nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN ® vlákna, která jsou neskutečně jemná a něžná.

Největší nepřítel plaku: jemnost a hustota CUREN® vláken

Proč jsou naše kartáčky takové, jaké jsou? Proč jsou tak jemné, měkké a efektivně čistí? Nejdůležitější částí našich kartáčků jsou jejich vlákna. CURAPROX, na rozdíl od jiných výrobců zubních kartáčků, nepoužívá k výrobě vláken nylon, ale velice kvalitní CUREN® vlákna. Hustě osazená vlákna CUREN® umožňují jemné a důkladné čištění zubů, bez poškození dásní, které je zároveň neuvěřitelně příjemné.

Efektivní čištění zajišťují při správné technice čištění patentovaná CUREN® vlákna

A co víc, podařilo se nám na hlavu kartáčku umístit mnoho (a tím myslíme opravdu MNOHO) vláken. Naše kartáčky CS 5460 mají 5.460 jemných 0,1 mm širokých vláken, které z nich dělají pravé ultra jemné kartáčky. Při správném použití tohoto bezkonkurenčního kartáčku jsou výsledkem čisté zuby bez poškození dásní.

Porovnání

Běžný zubní kartáček má 500-800, v lepším případě 1.000 štětin. Tisíce hustých, jemných vláken CUREN®, to je rozdíl našich kartáčků oproti ostatním. Můžete říct, kolik vláken má váš kartáček, klíč je ukrytý v jeho názvu CS 5460. Čím vyšší je číslo v názvu kartáčku, tím více vláken je umístěno na jeho hlavičce.

Běžný zubní kartáček, který má 500-800 štětin: při čištění tímto řídkým kartáčkem zůstává na povrchu zubů velké množství plaku. Kartáčky CURAPROX CS naruší a odstraní plak pečlivěji, díky hustě osazeným, jemným vláknům.

Malá, kompaktní hlava

Umožňuje dokonale vyčistit i obtížně dosažitelná místa chrupu, jakými jsou vnitřní strany předních zubů nebo zadní stěny posledních stoliček. Všechny kartáčky CS CURAPROX jsou navrženy tak, aby díky malé, kompaktní a mírně šikmé hlavičce kartáčku nejen lehce pronikly do hůře přístupných oblastí, ale také je dobře vyčistily.

Osmihranná rukojeť pomáhá správnému držení kartáčku a jeho umístění „půl na zub/půl na dáseň"

Pomáhá dodržet správný úhel nasazení kartáčku a jeho umístění “půl na zub/půl na dáseň”. Výhodou je, že vlákna snadno proniknou i do žlábku mezi zubem a dásní. Tím se účinně a zároveň šetrně vyčistí i oblast, kde obvykle zubní plak zůstává.

Upozornění

Barevná varianta je odesílána dle skladových zásob.

Zkuste také další produkty značky Curaprox, které jsou v kategoriích Zubní kartáčky, Ústa a zuby a Akce a slevy. Výrobek ohodnotilo 476 zákazníků a 100 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Klasické zubní kartáčky.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN7612412039603
ZnačkaCuraprox
Produktová řadaCuraprox CS kartáčky
Cesta podání  Stomatologicky - na zuby
Pro  Pro dospělé
Vlastnosti  Sensitive
Určení kartáčku  Na citlivé zuby a dásně
Počet vláken kartáčku3960 vláken
Barva  Různé
Velikost balení1 ks
Originální názevCURAPROX CS 3960 supersoft kartáček v blisteru