CutisHelp (9 produktů)

 Konopná kosmetika CUTISHELP

CutisHelp představuje značku produktů, které se zaměřují především na péči při kožních problémech, při bolestech a zánětech. Produkty CutisHelp jsou ověřené, úspěšně používané a doporučované odbornými lékaři v rámci …

 Zobrazit více

 Konopná kosmetika CUTISHELP

CutisHelp představuje značku produktů, které se zaměřují především na péči při kožních problémech, při bolestech a zánětech. Produkty CutisHelp jsou ověřené, úspěšně používané a doporučované odbornými lékaři v rámci ambulantní, klinické i lázeňské dermatologické terapie. CutisHelp mimi představuje značku produktů pro děti od prvního dne po narození se speciálním zaměřením na péči o přecitlivělou novorozeneckou a dětskou pokožku zejména při kožních problémech a onemocněních.

CutisHelp - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty CutisHelp ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie CutisHelp lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: CutisHelp Lupénka konopný krém 100 ml
5 / 2x
CutisHelp Lupénka konopný krém jsem objednala pro svého otce diabetika, když mu kůže na noze v okolí bérce začala praskat, loupala se a byla tenká jako papír. Noha byla nateklá a rudá skoro až téměř ke koleni. Vyzkoušeli jsme různé masti, po domácku vyrobené konopné krémy, obklady, olejíčky, ale teprve tento krém jako zázrakem zabral a po vypotřebování dvou balení je kůže na noze opět přirozeně růžová, hladká, nesvědí, neloupe se. Až takový zvrat jsem od tohoto krému nečekala, všichni jsme byli velmi překvapeni, proto objednávám další balení. Děkuji, Rzymaková
Recenze produktu: CutisHelp Akné konopná micelární voda 200 ml
5 / 2x
Recenze produktu: CutisHelp Mentolen konopné mazání při bolest. 200 ml
5 / 3x
Odporúčam
Recenze produktu: CutisHelp mimi konopný tělový balzám 200 ml
5 / 4x
Výborný na citlivú ekzemovú pokožku. Ukľudňuje a lieči
Recenze produktu: CutisHelp Konopné mazání při bolesti 75 ml
5 / 1x
Produkt odporúčam,používam ho po operácii menisku,príjemne mierne chladí,uvolňuje bolesti,má trochu silnejšiu vôňu ale mne pomáha. Jemne masírujem na postihnuté miesto 3x denne bez obviazania. Úľavu som pocítila už po druhom použití.
Recenze produktu: CutisHelp mimi Ekzém konopný krém 75 ml
5 / 4x
Super mazání, zlepšení bylo viditelné hned druhý den.
Recenze produktu: CutisHelp EKZÉM konopná mast noční 100 ml
5 / 4x
Super výrobek na podrážděnou červenou pleť s ekzémem, hezky promašťuje, za mě nezbytný
Recenze produktu: CutisHelp LUPÉNKA Konopná mast 100 ml
5 / 3x
Tento výrobek doporučuji.
Recenze produktu: CutisHelp Konopný šampon LUPÉNKA-SEBOREA 200 ml
4.4 / 5x
*****
Recenze produktu: CutisHelp Konopný šampon LUPY-EKZÉM 200 ml
4 / 2x
Keďže som mala dobrú skúsenosť s krémom na ruky od Cutis Helpu, kúpila som aj tento šampón, ale bola som trochu sklamaná - moja pokožka hlavy ho síce tolerovala lepšie, lupiny ustúpili, ale svrbenie pokožky neprešlo. Čakala som, že tento šampón ju trochu viac premastí, ale zrejme musím hľadať iný produkt.