Dallmayr
Cena
Hodnocení
Stupeň pražení kávy
Nízká (1) Střední (1)
Kyselost kávy
Nízká (2) Vyšší (1)
Odrůda kávy
100% Arabica (3)
Chuťové tóny kávy
Karamel (1) Ovoce (1)
Pro
Pro dospělé (2)
Forma potravin
Kávová zrna (2)
Příprava kávy1
Do kávovaru (3) Moka konvička (1)
Země původu
Německo (2)
Velikost balení
519 Kč
Crema d Oro Intensa zrnková káva 1000 g
51,90 Kč / 100 g
269 Kč
Entcoffeiniert, mletá káva (bez kofeinu) 500 g
53,80 Kč / 100 g
269 Kč
Prodomo zrnková káva 500 g
53,80 Kč / 100 g
Dallmayr - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dallmayr ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dallmayr lidé hodnotí na 100 %

