- Tipy na dárky
- Dárky pro ženy
Nejlepší Dárky pro ženy - L'Oréal Paris
Cena
Akce a slevy
Sleva (25)
Hodnocení
Vlastnosti
Hydratační (11) Vyhlazující (1)
Značky1
ADVANCE (2) ANNA BRANDEJS (3) Aeno (1) Alavis (1) Allnature (4) Aporosa (1) Attitude (1) Barny's (2) Baylis & Harding (2) Be Lucent (5) Beggs (2) Beurer (1) Bioderma (4) Biofresh (1) Biomed (1) Bloom Robbins (2) Braun (1) Carnium Botanicals (1) Citronek (7) Clinical (16) Colafit (1) Collalloc (2) Curaprox (1) Czech Virus (1) Dermacol (41) Dias (1) ETA (2) Ecce Vita (2) Elyxeer (1) Eric Favre (1) Extrifit (1) Flow (2) GS (2) Gabriella Salvete (3) Garnier (1) GelActiv (1) Geladrink (14) Gelatina Plus (1) Gillette Venus (1) GreenFood Nutrition (5) GymBeam (7) Herbal Essences (1) I am CBD (1) Inca Collagen (1) Institut Esthederm (1) L'Oréal Paris (25) L'Oréal Paris Elseve (1) La Florentina (6) Lilien (1) MOVit Energy (2) Mandimu (Jíme zdravě) (2) Maxxwin (4) Maybelline New York (12) MedPharma (1) Mixa (1) NYX Professional Makeup (33) Natura Siberica (1) Niceboy (5) Nobilis Tilia (6) Oclean (2) Organic Shop (1) Oshee (1) OstroVit (5) Pantene (1) Penco (1) Pharma Activ (7) Philips Sonicare (3) Planthé (1) Powerlogy (6) Proenzi (2) Prom-In (1) Puhdistamo (1) Pulse Performance (1) Purity Vision (2) Revolution (2) Rosen (1) Sanctuary Spa (1) Sesderma (5) Silvita (1) Swedish Collagen (1) Terezia (1) Trouble Maker (11) TrueLife (17) Venira (18) Verra (2) Vichy (2) Vitar (1) Vivaco (1) Webber Naturals (1) Weleda (2) Wolfberry (1) Zeen by Roal (5) laSaponaria (2)
379 Kč
Sleva 25 % nad 2 ks
Age Specialist 45+ duopack, 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
554 Kč739 Kč
-25 %
Revitalift Clinical Vitamin C Duopack, 2 ks
369,50 Kč / 1 ks
194 Kč259 Kč
-25 %
True Match pudr 3R/3C Rose Beige 9 g
2 877,78 Kč / 100 g
176 Kč234 Kč
-25 %
Color Riche Shine 191 Nude Heaven 3.8 g
6 157,89 Kč / 100 g
176 Kč234 Kč
-25 %
Color Riche Shine 193 Rose Mirage 3.8 g
6 157,89 Kč / 100 g
349 Kč
Sleva 25 % nad 2 ks
Paradise Rendez-Vous Couleur Eye & Cheek Quad 04 Cold
172 Kč229 Kč
-25 %
Plump Ambition 601 Worth It lesk na rty 5 ml
458,00 Kč / 10 ml
Nejlepší Dárky pro ženy - L'Oréal Paris - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Dárky pro ženy - L'Oréal Paris ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nejlepší Dárky pro ženy - L'Oréal Paris lidé hodnotí na 94 %

Recenze produktu: Geladrink kolagenní kloubní výživa 360 kapslí
5 / 1x
dobrá výživa pro klouby i vlasy

Recenze produktu: Sencor SOC 1100SL zubní kartáček
5 / 9x
Používam už dlhší čas a som veľmi spokojný. Výdrž batérie je vynikajúca

Recenze produktu: Geladrink Milk Prášek čokoláda 280 g
5 / 1x
Synův oblíbený Geladrink.

Recenze produktu: Adidas Dárková sada Fresh & Protect - deodorant Climacool 150 ml + sprchový gel Fresh 250 ml
5 / 1x
Senzační

Recenze produktu: Aeno Elektrický kartáček DB6 černý
5 / 5x
Skvelá kefka, dlho vydrží nabitá, dobre čistí zuby.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: Biotter Sonic sonický zubní kartáček stříbrný
5 / 1x
velká spokojenost a vnučka nadšená

Recenze produktu: Beurer Profesionální sada na manikúru/pedikúru
5 / 3x
byl to dárek pro babičku a ta je s ním spokojená

Recenze produktu: Benecos lesk na rty Rosé BIO 5 ml
5 / 4x
Vypadá krásně, nevysušuje a dopravdu dlouho vydrží.

Recenze produktu: Vitammy ONYX sonický zubní kartáček s funkcí leštění
5 / 1x
dobrý poměr cena/výkon