- Tipy na dárky
- Dárky pro ženy
Dárky pro ženy - sleva - nejlevnější produkty
Cena
Akce a slevy1
Hodnocení
Vlastnosti
BIO (1) Vegan (20) Přírodní (4) Bez lepku / bez glutenu / pro celiaky (2) Bez přidaného cukru (1) Netestované na zvířatech (14) Bez BPA (5) Bez mýdla (1) Bez parabenů (1) Bez parfemace (2) Hydratační (45) Nekomedogenní (1) Ochranný (3) Proti stárnutí (1) Proti vráskám (1) Sensitive (1) Voděodolné (1) Vyhlazující (2) Zklidňující (2) Vodotěsný (7) Vyživující (2)
Značky
ANNA BRANDEJS (2) Aeno (1) Allnature (1) Aporosa (1) Beurer (1) Bioderma (4) Dermacol (1) Eric Favre (1) Garnier (1) Geladrink (4) Gillette Venus (1) GreenFood Nutrition (1) GymBeam (1) Herbal Essences (1) L'Oréal Paris (25) L'Oréal Paris Elseve (1) La Florentina (2) Maybelline New York (12) Mixa (1) NYX Professional Makeup (33) Niceboy (3) Nobilis Tilia (1) Oclean (1) Organic Shop (1) Oshee (1) Pharma Activ (2) Philips Sonicare (1) Prom-In (1) Puhdistamo (1) Purity Vision (1) Silvita (1) TrueLife (17) Venira (4)
149 Kč161 Kč
-7 %
Vánoční koupelový set Holiday Bliss 280 ml/250 ml
159 Kč165 Kč
-3 %
Dárková sada krému na ruce a mýdla Iris Florentina
122 Kč163 Kč
-25 %
Lifter Gloss 20 Sun lesk na rty 5.4 ml
301,85 Kč / 10 ml
122 Kč163 Kč
-25 %
New York Lifter Gloss 22 Peach Ring lesk na rty, 5.4 ml
301,85 Kč / 10 ml
134 Kč179 Kč
-25 %
Lifter Gloss 025 lesk na rty 5.4 ml
331,48 Kč / 10 ml
164 Kč219 Kč
-25 %
Butter Gloss bling lip gloss 05 She Got Money
Dárky pro ženy - sleva - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dárky pro ženy - sleva - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dárky pro ženy - sleva - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 94 %

Recenze produktu: Geladrink kolagenní kloubní výživa 360 kapslí
5 / 1x
dobrá výživa pro klouby i vlasy

Recenze produktu: Sencor SOC 1100SL zubní kartáček
5 / 9x
Používam už dlhší čas a som veľmi spokojný. Výdrž batérie je vynikajúca

Recenze produktu: Geladrink Milk Prášek čokoláda 280 g
5 / 1x
Synův oblíbený Geladrink.

Recenze produktu: Adidas Dárková sada Fresh & Protect - deodorant Climacool 150 ml + sprchový gel Fresh 250 ml
5 / 1x
Senzační

Recenze produktu: Aeno Elektrický kartáček DB6 černý
5 / 5x
Skvelá kefka, dlho vydrží nabitá, dobre čistí zuby.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: Biotter Sonic sonický zubní kartáček stříbrný
5 / 1x
velká spokojenost a vnučka nadšená

Recenze produktu: Beurer Profesionální sada na manikúru/pedikúru
5 / 3x
byl to dárek pro babičku a ta je s ním spokojená

Recenze produktu: Benecos lesk na rty Rosé BIO 5 ml
5 / 4x
Vypadá krásně, nevysušuje a dopravdu dlouho vydrží.

Recenze produktu: Vitammy ONYX sonický zubní kartáček s funkcí leštění
5 / 1x
dobrý poměr cena/výkon
Nahoru