Daylong (5 produktů)

ochrana před sluncem

Značka Daylong™

Hlavní snahou vývojářů je dostat UV filtr tam, kde má být: na všechny vyvýšeniny a prohlubně kůže, a to bez lepkavého pocitu. Proto jsou produkty Daylong™ ve formě speciálního lipozomálního locia. Uživatelé neznající toto vědecké pozadí si spokojeně vychutnávají konečný účinek, dobrou roztíratelnost a příjemný pocit na pokožce. Daylong™ vám přináší ochranu pro dospělé, pro děti a úlevu po opalování.
UV ochrana

UV ochrana

Cílem je chránit pokožku za pomoci UV filtrů, a to v každém záhybu a nerovnosti

Pro celou rodinu

Pro celou rodinu

Výrobky Daylong jsou určeny na ochranu pokožky pro dospělé i děti

Lehce se nanáší

Lehce se nanáší

Produkty jsou ve formě speciálního lipozomálního locia bez lepkavého pocitu na kůži

Unikátní složení

Unikátní složení

Výrobek se lehce nanáší, jednoduše se roztírá a má příjemnou vůni

Kůži máme jen jednu

Je skvělé být venku na slunci, relaxovat, užívat si sluneční paprsky a získavat vitamín D. Nelze ale zapomínat na rizika. Kůže se může spálit, poškodit a v dlouhodobém horizontu může dojít k jejímu předčasnému stárnutí, v horším případě ke vzniku nádorů. Kůži máme jen jednu. A proto není nikdy pozdě začít používat tu nejlepší ochranu před slunečním zářením. Daylong™ pomáha vaší kůži udržet si mladistvý, zářivý a zdravý vzhled a vy si můžete v klidu vychutnat aktivní pobyt na slunci.

Kůži máme jen jednu
linka
Daylong pro dospělé

Daylong™ pro dospělé

Daylong™ představuje vědecký přístup k ochraně vaší kůže před negativními účinky slunečního záření. Kombinuje medicínsky přístup s optimální kvalitou, výjimečnou ochranou a vynikajícím pocitem na kůži. Pomáhá udržet zdravý a zářivý vzhled pokožky. Produkty obsahují UV filtry, lehce se roztírají a nezanechávají lepkavý pocit na pokožce.
linka
ochrana pro deti

Daylong™ pro děti

Speciální péči je třeba věnovat především dětem. Ty tráví na slunci zpravidla nejvíce času a jejich kůže je mnohem citlivější a náchylnější ke spálení. Produktová řada Daylong Kids spolehlivě vaše ratolesti ochrání a děti si budou moci užívat léto plnými doušky. Produkty obsahují UV filtry, lehce se roztírají a nezanechávají lepkavý pocit na pokožce.
linka

Daylong - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Daylong ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Daylong lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Daylong kids SPF30 200 ml
5 / 13x
Daylong používame na opalovanie už veľa rokov na dovolenkách pri mori a nikdy nás nesklamal a neboli sme spálený od slnka a pri správnom používaní ho ani voda nezmýva.
Recenze produktu: Daylong Sensitive SPF 30 spray gel-fluid 150 ml
5 / 1x
Vyborný produkt, používam ho už dlhšie
Recenze produktu: Daylong sensitive SPF 50+ 100ml gel-creme 100 ml
5 / 1x
Mám citlivú pleť plus rosacea, používam denne, naozaj nie je mastná pleť, len prvé minúty.
Recenze produktu: Daylong Protect & Care SPF 30 Locio 200 ml
5 / 4x
Super
Recenze produktu: Daylong Sensitive SPF 30 gel-creme 100 ml
5 / 10x
Vhidne
Recenze produktu: Daylong Extreme SPF50+ 100 ml
5 / 1x
Výrobek jsem ještě nevyzkoušela ale znám z dřívějška a byla jsem spokojena. Za velkou závadu považuji neuvedení srozumitelného data expirace. Uveden byl pouze jakýsi kód, kterému nerozuměla ani paní ve Vaší internetové poradně.
Recenze produktu: Daylong Face Sensitive SPF50+ fluid 50 ml
4.8 / 4x
Krém je super, rýchlo sa vstrebáva, nemasti. Mal by zmatnovať, ale to som nejak extra nepostrehla, takze plet prepudrujem a je to dokonale.