dBb (3 produktů)

Je to už více než 70 let, kdy se ve Francii zrodila značka zasvěcená zlepšování života našich dětí. Originální a přitom geniální nápad byl u zrodu dětské lahvičky vyráběné až dodnes. Další a další inovace, první hygienická dětská láhev, …

Zobrazit více

Je to už více než 70 let, kdy se ve Francii zrodila značka zasvěcená zlepšování života našich dětí. Originální a přitom geniální nápad byl u zrodu dětské lahvičky vyráběné až dodnes. Další a další inovace, první hygienická dětská láhev, antikoliková savička, savička s variabilním průtokem, silikonová savička. Remond doprovází miliony dětí na celém světě v každém okamžiku jejich života, při jídle, při hygieně, ve spánku nebo na cestách.

dBb - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty dBb ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie dBb lidé hodnotí na 70 %
Recenze produktu: dBb Objevitelský dudlík růžový
5 / 1x
Hezke provedeni, dirky v savicce tak akorat. Malou ihned zaujal. Ocenuji material bez BPA. Produkt rozhodne doporucuji.
Recenze produktu: dBb Sterilizátor, schránka na dudliky, beruška
5 / 2x
Výborný
Recenze produktu: dBb Multi Chef, 6v1, Ice Blue
3 / 2x
Moc hezky vypada a snadno se obluhuje
Recenze produktu: dBb Multi Chef, 6v1, šedý
1 / 1x
Bohužel jedná se o nekvalitní produkt - plastové komponenty ve kterých se vaří nevydrží teplotu páry a začínají se po pár týdnech rozpadat. U našeho výrobku navíc došlo k vyhoření motorové části a jen štěstí, že nedošlo k větší nehodě. Od tohoto výrobku se držte co nejdále a kupte opravdu kvalitní.