Osvěžující čisticí micelární voda odstraní v jednom kroku nečistoty pleti a dokonce i voděodolný make-up. Pleť nedráždí a nevysušuje. Díky zjemňujícímu složení bez parfemace a alkoholu je micelární voda vhodná pro citlivou pleť a citlivé oční okolí. Vegan. Více informací
Dermacol Sensitive čisticí micelární voda 400 mlVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktuSensitive micellar lotion - čïsticí micelární voda. Osvěžující a zklidňující čisticí micelární voda s Panthenolem perfektně odstraní v jednom kroku nečistoty pleti a dokonce i voděodolný make-up. Pleť nedráždí a nevysušuje.
Díky zjemňujícímu složení bez parfemace a alkoholu je micelární voda vhodná pro citlivou pleť a citlivé oční okolí. Je vhodná na celý obličej včetně očí a rtů a obsahuje extra jemné micely, které perfektně zachycují veškeré nečistoty i voděodolný make-up.
Vyzkoušejte také další výrobky značky Dermacol, které naleznete v kategoriích Odličování, Kosmetika a Péče o pleť. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Micelární vody.
