Dětská chodítka - Modrá (2 produktů)

Dětská chodítka pro první krůčky vašeho potomka. Rádi byste svému drobečkovi usnadnili první krůčky? Chodítko ocení maminky zejména ve chvílích, kdy potřebují mít z jakéhokoli důvodu volné ruce a své děťátko chtějí mít stále na očích. Dítě se …

Zobrazit více

Dětská chodítka pro první krůčky vašeho potomka. Rádi byste svému drobečkovi usnadnili první krůčky? Chodítko ocení maminky zejména ve chvílích, kdy potřebují mít z jakéhokoli důvodu volné ruce a své děťátko chtějí mít stále na očích. Dítě se zabaví hračkami, posílí svaly na nožičkách a zároveň si rozvíjí hrubou motoriku.

Můžete si vybrat z aktivních chodítek, která slouží jako pojízdná opora při prvních krůčcích (dítě jej tlačí před sebou) ; nebo z pasivních chodítek, ve kterých dítě může sedět.

Zákazníci si nejvíc oblíbili značky Toyz a Little Dutch. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Little Dutch Chodítko s aktivitami dřevěné námořnický záliv.

Dětská chodítka - Modrá - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dětská chodítka - Modrá ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dětská chodítka - Modrá lidé hodnotí na 88 %
Recenze produktu: Bomimi TOMI chodítko coffee
5 / 1x
Děkuji jsem naprosto spokojený a nemám nic co bych vám k zakoupené věci vytknu
Recenze produktu: Chicco Chodítko Walky Talky - GREY
5 / 1x
Dieťa sa zabaví na dlhú dobu, a zároveň sa učí chodiť spojenie príjemného a užitočného, vďaka tomu vyžaduje menej nosenia na rukách. Ďakujem
Recenze produktu: Vtech Chodítko Uč se a poznávej oranžové CZ
5 / 4x
Naprostá spokojenost
Recenze produktu: Fisher Price LNL Chodítko pejsek CZ/SK/ENG/HU/PL
5 / 1x
super
Recenze produktu: Baby Mix Dětské chodítko s volantem
3.5 / 2x
Jsem velmi spokojena
Recenze produktu: Baby Mix Dětské chodítko s volantem a silikonovými kolečky šedé
3 / 1x
Cena odpovídá kvalitě

Kategorii Dětská chodítka jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dětská chodítka jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětská chodítka seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.