Dětské cestovní postýlky - Růžová (0 produktů)

Pokud plánujete cestovat se svým miminkem, cestovní postýlky by měly být samozřejmostí ve vaší výbavě. Když přespáváte mimo domov, najít vhodné místo ke spaní pro vašeho prcka, nemusí být jednoduché. Cestovní postýlky pro děti představují bezpečný …

Zobrazit více

Pokud plánujete cestovat se svým miminkem, cestovní postýlky by měly být samozřejmostí ve vaší výbavě. Když přespáváte mimo domov, najít vhodné místo ke spaní pro vašeho prcka, nemusí být jednoduché. Cestovní postýlky pro děti představují bezpečný prostor na spaní ať jste v jakémkoli interiéru. Umožní dodržovat spánkovou rutinu miminka, která je tak potřebná. Děťátko si zvykne na tento prostor a následně nebude mít pocit, že spí na cizím místě. Tyto postýlky bývají odlehčené, snadno přenosné a skládací, dají se snadno složit do tašky. Navíc je můžete využít i doma jako prostor ke hraní, takže se nemusíte obávat, že byste tuto pomůcku nevyužili naplno. Rovněž se dodávají s pohodlnými matracemi, a tudíž nebývá třeba dokupovat samostatnou matraci do cestovní postýlky.

Skládání cestovní postýlky

Většina cestovních postýlek je samorozkládací. Vyskakovací mechanismus umožní rozložení ze složené polohy a konstrukce se zacvakne na požadované místo. Tím se vytvoří bezpečný a pevný rám s dětskou postýlkou ​​z měkké síťoviny. Složit ji do původní polohy vyžaduje o něco víc cviku, ale není to náročné.

Do jakého věku může dítě spát v cestovní postýlce?

Obvykle se cestovní postýlka používá až do 3 let, takže se do ní určitě vyplatí investovat. Cestovní postýlka bude sloužit svému účelu, dokud vaše dítě nebude dostatečně velké, aby dokázalo z postýlky vylézt. Řídit byste se měli i maximální nosností uvedenou v manuálu postýlky.

Uživatelé si oblíbili řady Baby Mix, Bomimi a MoMi.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Kategorii Dětské cestovní postýlky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dětské cestovní postýlky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské cestovní postýlky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.