Dětské hřebeny a kartáče - Modrá (2 produktů)

Věnujte svým novorozencům i dospívajícím ratolestem tu správnou péči. Jemné vlásky vašich dětí si žádají lásku.

Jak vybrat dětský hřeben?

Předně je potřeba věnovat pozornost stáří vašeho děťátka. Jiné vlastnosti mají kartáče pro miminka a jiné …

 Zobrazit více

Věnujte svým novorozencům i dospívajícím ratolestem tu správnou péči. Jemné vlásky vašich dětí si žádají lásku.

Jak vybrat dětský hřeben?

Předně je potřeba věnovat pozornost stáří vašeho děťátka. Jiné vlastnosti mají kartáče pro miminka a jiné hřebeny pro starší děti. Na co se tedy při výběru změřit? 

Kartáč na vlasy pro miminka

Dětské kartáče jsou vhodné už pro novorozence. Mají zaoblené štětinky, které jsou mimořádně jemné k citlivé pokožce miminek. Vlásky spolehlivě rozčešou a navíc zlehka promasírují pokožku hlavy. Když budete citliví, nemusíte se bát, že by došlo k podráždění. Kartáče pro miminka také zabraňují vzniku statické elektřiny.

Hřebeny pro větší děti

Zatímco u novorozeňat záleží především na funkci, u starších dětí je dobré brát v potaz i design. Přece jen se bavíme o malých parádnicích a fešácích. Co se týče kartáčů, stále platí, že musí mít štětiny zaoblené štětiny, aby nedošlo k podráždění. Oproti hřebenům dokáží kartáče vlásky rozčesat pečlivěji. Hřebínky si zase poradí i s jemnými vlásky i za mokra. Nezapomínejte ani na ergonomický tvar, díky kterému se bude hřeben nebo kartáč dítěti dobře držet.

Na Pilulce si vyberete z velkého množství roztomilých kartáčů i hřebínků v různých velikostech i početných sadách. Pořiďte svému miminku rovnou celou výbavičku.

Zákazníci nejlépe hodnotí značky Suavinex a Bébé-Jou. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Suavinex Hygge Hygienická sada - zelená 6 ks.

Dětské hřebeny a kartáče - Modrá - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dětské hřebeny a kartáče - Modrá ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dětské hřebeny a kartáče - Modrá lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: BabyOno Kartáček a hřeben na vlasy super jemný - šedá 2 ks
5 / 1x
Doporučuji
Recenze produktu: Canpol babies Hřeben a kartáč de Luxe 2 ks
5 / 13x
Byl to dárek.
Recenze produktu: Bam Bam Kartáček + hřebínek
5 / 1x
Kvalitní kartáč z přírodních materiálu (včetně dřevěné rukojeti). Štětinky jsou velmi jemné a tudíž zaručují šetrnost k dětským vláskům a pokožce. Hřebínek je spíše takový bonus, ale zajisté jej využijeme ve straším věku.
Recenze produktu: Suavinex Hygge Hygienická sada - růžová
5 / 4x
Super , pekný set všetko v jednom púzdre
Recenze produktu: Vitammy Fino Sada hřebínků na vši a hnidy, žlutá/růžová 2 ks
5 / 1x
Proč nenafotite lépe? Popis neobsahuje informaci, zda některý z hřebenu obsahuje spirály pro lepší zachycení vsi a hnid...doplňte!
Recenze produktu: Canpol babies Hřeben a kartáč přírodní měkký NEWBORN BABY béžový 2 ks
4.9 / 30x
Byť funkčnosti hřebínku ani kartáčku nemůžu nic vytknout - štětinky kartáče jsou opravdu jemné a šetrné k hlavičce miminka, velmi negativně mě překvapilo, že je rukojeť kartáče a celý hřeben vyroben z plastu. Materiál celého výrobku není uveden v popisu a bohužel mě zmátlo označení "přírodní", které se ale opravdu vztahuje pouze k štětinkám kartáče.
Recenze produktu: Fridababy DermaFrida FlakeFixer
4.8 / 6x
Hreben ma naozaj husté zubky, dobre vycesava supinky.
Recenze produktu: Canpol babies Hřeben a kartáč přírodní měkký NEWBORN BABY modrý 2 ks
4.6 / 5x
Nevím proč ale dceři elektrizuje vlásky. Také, dle návodu se má přelít vodou, ale když to uděláte tak ten kartáč smrdí jakoby shořel.
Recenze produktu: Miniland Sada hygienická Baby Kit Pink 7 ks
4 / 3x
????
Recenze produktu: Miniland Sada hygienická Baby Kit Blue 7 ks
3.7 / 3x
Produkt jsem musela vrátit, kartáč na vlásky extrémně pouští chloupky. Mohl být vadný kus.. ostatní položky nehodnotím.

Kategorii Dětské hřebeny a kartáče jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dětské hřebeny a kartáče jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské hřebeny a kartáče seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.