Dětské pěny do koupele - Bez parabenů (5 produktů)

Nádherně vonící vana plná bublinek s oblíbenými hračkami do vody udělá z koupání zábavu snad pro každé děťátko. Teplá koupel působí velmi relaxačně, uklidňujícím dojmem, zlepšuje náladu a přináší pocit pohodlí. Vyberte si z různorodé nabídky …

Zobrazit více

Nádherně vonící vana plná bublinek s oblíbenými hračkami do vody udělá z koupání zábavu snad pro každé děťátko. Teplá koupel působí velmi relaxačně, uklidňujícím dojmem, zlepšuje náladu a přináší pocit pohodlí. Vyberte si z různorodé nabídky dětských pěn do koupele, které jsou navrženy pro ty nejmenší.

Složení dětských pěn do koupele

Nemusíte se obávat složení - je přesně navrženo pro citlivou dětskou pokožku bez škodlivých chemikálií či barviv. Pěny do koupele pro děti obsahují pěnové povrchově aktivní látky, které vytvářejí nadýchanou bublinkovou vrstvu při kontaktu s vodou. Mají krásnou vůni a obsahují například různé oleje, přírodní, uklidňující či vyživující složky.

Jak často koupat miminko?

Miminka mají citlivou pokožku, která by se mohla vysušit, pokud byste je koupali příliš často. Novorozence a kojenci do jednoho roku obvykle stačí koupat dvakrát týdně a batolata od 1 roku třikrát do týdne, resp. častěji, pokud si to situace žádá. Děti milují pěnové koupele a přilákat je vyhlídkou na bublinkový svět, je skvělým způsobem, jak je dobrovolně dostat do vany.

Zákazníci nejlépe hodnotí řady Attitude. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Attitude Dětská pěna do koupele Baby leaves s vůní hruškové šťávy 473 ml.

Dětské pěny do koupele - Bez parabenů - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dětské pěny do koupele - Bez parabenů ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dětské pěny do koupele - Bez parabenů lidé hodnotí na 88 %
Recenze produktu: Nivea Baby Krémová pěna do koupele 500 ml
5 / 3x
Spokojnosť \ud83d\udc4d
Recenze produktu: Linteo Baby Jemná pěna do koupele 250 ml
5 / 5x
Voní
Recenze produktu: Lilien dětský šampon & pěna 400 ml
5 / 2x
Nic takoviho nemam
Recenze produktu: HiPP Pěna na mytí 250 ml
5 / 9x
Jak to malá dostala, hned se běžela mýt.
Recenze produktu: Nivea Baby šampon a pěna do koupele 2v1 200 ml
5 / 3x
Super
Recenze produktu: HiPP Babysanft Dětská koupel Hroch 300 ml
4.9 / 8x
Super
Recenze produktu: Johnson's koupel dobré spaní 500 ml
4.2 / 5x
Už poněkolika dnech hustší vlasy, rychlejší růst a už mi skoro nevypadají 👌👌👌👌
Recenze produktu: Gabriella Salvete Šumivé pastilky do koupele pro děti Hrozno 40 g
1 / 1x
Produkt přišel rozbaleny a vysypaný Tento produkt bych nedoporučovala jsou mnohem lepší i za srovnatelnou cenu vyzkoušela jsem už dostkrát

Zboží z kategorie Dětské pěny do koupele jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské pěny do koupele seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Dětské pěny do koupele najdete mezi prvními.