Dětské teploměry do vaničky (8 produktů)

Děti a zvláště novorozenci mají velmi citlivou pokožku. Proto musíme být při přípravě koupele velmi obezřetní. Bez teploměru by se mohlo snadno stát, že teplotu vody neodhadnete správně a miminku bude koupání nepříjemné. Teploměr do vody zajistí, …

Zobrazit více

Děti a zvláště novorozenci mají velmi citlivou pokožku. Proto musíme být při přípravě koupele velmi obezřetní. Bez teploměru by se mohlo snadno stát, že teplotu vody neodhadnete správně a miminku bude koupání nepříjemné. Teploměr do vody zajistí, že koupel nebude ani moc studená, ani moc horká. Zkrátka tak akorát.

Teplota vody při koupání miminka

Než začnete s koupacím rituálem, vytopte místnost na příjemných 24-25 °C. Ideální teplota vody by se měla pohybovat okolo 37 °C. To si vždy ověříte pomocí dětského teploměru do vody. Měření teploty vody vlastním loktem se nedoporučuje s ohledem na to, že dospělí mají mnohem odolnější kůži a odhad nemusí být správný.

Dětské teploměry mají jednoduché zpracování, přehledné a čitelné stupnice, jejich používání je proto bezpečné a snadné. V naší nabídce najdete, jak minimalistické teploměry, tak zábavné barevné varianty, které poslouží i jako hračka. Z koupání se stane rázem velká zábava.

Zákazníci si oblíbili značky BabyOno, Canpol babies a Suavinex. Nejlépe hodnoceným produktem je Bo Jungle B-Digital teploměr do vody.

BabyOno Teploměr do vody - koala

Můžete mít zítra

Nuk Teploměr do koupele Oceán

Můžete mít zítra
119 Kč
103 Kč
BabyOno Teploměr do vody bílý

BabyOno Teploměr do vody bílý

Můžete mít zítra
Canpol babies Teploměr do vany pejsek/kočička

Canpol babies Teploměr do vany pejsek/kočička

Můžete mít zítra

BabyOno Teploměr do vody, šedý

Můžete mít zítra
Bo Jungle B-Digital teploměr do vody

Bo Jungle B-Digital teploměr do vody

Můžete mít zítra
Shnuggle Pebbly Digitální teploměr do vody

Shnuggle Pebbly Digitální teploměr do vody

Můžete mít zítra
Dětské teploměry do vaničky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dětské teploměry do vaničky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dětské teploměry do vaničky lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: BabyOno Teploměr do vody - koala
5 / 3x
není co vytknout
Recenze produktu: Canpol babies Teploměr do vany kachnička
5 / 13x
Pro mě jako prvorodičku to byla v mojí hlavě potřebná věc. Nakonec tu samou funkci kterou splnil, dokáže udělat i loket. Jako pomocník super, ale nakonec člověk přijde na to, že ho úplně nepotřebuje
Recenze produktu: BabyOno Teploměr do vody, šedý
5 / 3x
krásný
Recenze produktu: Microlife Teploměr MT 850 3v1 digitální 8sekundový
4.9 / 59x
s produktem jsem moc spokojená a nejen já, ale i celá moje rodina. Všem doporučuji výrobek koupit.
Recenze produktu: Canpol babies Teploměr do vany pejsek/kočička
4.9 / 10x
Nedopprucuji. Uvnitr teplomeru se usazuje plisen, ktera se nasledne pri zatrepani s teploměrem jednoduse dostane do vody.
Recenze produktu: Nuk Teploměr do koupele Oceán
4.8 / 10x
S teploměrem se dobře pracuje, rychle měří, a stupnice je přehledná a opatřená značkou ideální teploty vody. Jednoduché použití.
Recenze produktu: Luma Digitální koupací teploměr Light Grey
3.5 / 2x
Teplomer by byl super, ma pekny design, automaticky se zapne po vlozeni do vody, displej je dobre citelny a barevne podsviceny podle teploty. Je mozne ho snadno rezebrat a pripadne vysusit po pouziti. Bohuzel ma ale pro teplomer zasadni vadu - konstantne pri mereni ukazuje o 1.5 az 2 stupne celsia nizsi teplotu. I po delsim mereni ukazuje az o 2 stupne mene nez jine teplomery (zkousel jsem ruzne - laserovy, detsky... vsechny ukazaly cca o 2 stupne vyssi teplotu vody).

Zboží z kategorie Dětské teploměry do vaničky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské teploměry do vaničky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Dětské teploměry do vaničky najdete mezi prvními.