Dětské pěny do koupele - Na opruzeniny (0 produktů)

Nádherně vonící vana plná bublinek s oblíbenými hračkami do vody udělá z koupání zábavu snad pro každé děťátko. Teplá koupel působí velmi relaxačně, uklidňujícím dojmem, zlepšuje náladu a přináší pocit pohodlí. Vyberte si z různorodé nabídky …

Zobrazit více

Nádherně vonící vana plná bublinek s oblíbenými hračkami do vody udělá z koupání zábavu snad pro každé děťátko. Teplá koupel působí velmi relaxačně, uklidňujícím dojmem, zlepšuje náladu a přináší pocit pohodlí. Vyberte si z různorodé nabídky dětských pěn do koupele, které jsou navrženy pro ty nejmenší.

Složení dětských pěn do koupele

Nemusíte se obávat složení - je přesně navrženo pro citlivou dětskou pokožku bez škodlivých chemikálií či barviv. Pěny do koupele pro děti obsahují pěnové povrchově aktivní látky, které vytvářejí nadýchanou bublinkovou vrstvu při kontaktu s vodou. Mají krásnou vůni a obsahují například různé oleje, přírodní, uklidňující či vyživující složky.

Jak často koupat miminko?

Miminka mají citlivou pokožku, která by se mohla vysušit, pokud byste je koupali příliš často. Novorozence a kojenci do jednoho roku obvykle stačí koupat dvakrát týdně a batolata od 1 roku třikrát do týdne, resp. častěji, pokud si to situace žádá. Děti milují pěnové koupele a přilákat je vyhlídkou na bublinkový svět, je skvělým způsobem, jak je dobrovolně dostat do vany.

Zákazníci nejlépe hodnotí řady Attitude. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Attitude Dětská pěna do koupele Baby leaves s vůní hruškové šťávy 473 ml.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Zboží z kategorie Dětské pěny do koupele jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské pěny do koupele seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Dětské pěny do koupele najdete mezi prvními.