Dětské pěny do koupele - Na zdravou kůži (0 produktů)

Nádherně vonící vana plná bublinek s oblíbenými hračkami do vody udělá z koupání zábavu snad pro každé děťátko. Teplá koupel působí velmi relaxačně, uklidňujícím dojmem, zlepšuje náladu a přináší pocit pohodlí. Vyberte si z různorodé nabídky …

Zobrazit více

Nádherně vonící vana plná bublinek s oblíbenými hračkami do vody udělá z koupání zábavu snad pro každé děťátko. Teplá koupel působí velmi relaxačně, uklidňujícím dojmem, zlepšuje náladu a přináší pocit pohodlí. Vyberte si z různorodé nabídky dětských pěn do koupele, které jsou navrženy pro ty nejmenší.

Složení dětských pěn do koupele

Nemusíte se obávat složení - je přesně navrženo pro citlivou dětskou pokožku bez škodlivých chemikálií či barviv. Pěny do koupele pro děti obsahují pěnové povrchově aktivní látky, které vytvářejí nadýchanou bublinkovou vrstvu při kontaktu s vodou. Mají krásnou vůni a obsahují například různé oleje, přírodní, uklidňující či vyživující složky.

Jak často koupat miminko?

Miminka mají citlivou pokožku, která by se mohla vysušit, pokud byste je koupali příliš často. Novorozence a kojenci do jednoho roku obvykle stačí koupat dvakrát týdně a batolata od 1 roku třikrát do týdne, resp. častěji, pokud si to situace žádá. Děti milují pěnové koupele a přilákat je vyhlídkou na bublinkový svět, je skvělým způsobem, jak je dobrovolně dostat do vany.

Zákazníci nejlépe hodnotí řady Lilien, Bella a HiPP. Nejlépe hodnoceným výrobkem je HiPP Pěna na mytí 250 ml.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Kategorii Dětské pěny do koupele jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské pěny do koupele seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Dětské pěny do koupele najdete mezi prvními.