Dětské talíře a misky

Děti potřebují své vlastní nádobí. Dětské nádobí by mělo být odolné, vydržet nějaký pád na zem a zároveň by mělo dítě upoutat a motivovat k samostatnému jídlu.

V kategorii Dětské talíře a misky nabízíme 244 výrobků, u 122 z nich dostanete dopravu zdarma. V případě, že jste si nezvolili žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Dětské talíře, Dětské misky, Dětské jídelní sety a Dětské ke…

Zobrazit celý popis

Nejprodávanější produkty

dBb Objevitelský dudlík modrý Speciální dudlík vyrobený pro první a bezpečné ochutnávání potravin vaším dítětem.
199 Kč
149 Kč
Babymoov misky s víčky 180ml sada 6ks Praktická sada misek se šroubovacími, barevnými víčky pro snadné uchování malé svačinky např. na cestách.
259 Kč
199 Kč
Miska silikonová s přísavkou Grey Miska s přísavkou z vysoce kvalitního silikonu umožňuje uchycení ke stolu nebo pultu jídelní židličky. Ergonomický tvar…
249 Kč
189 Kč
Misky 3 ks 6m+ Basic Misky pro pohodlné krmení dítěte. Vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. Neobsahuje bisfenol. Vhodné od 6 měsíců.
89 Kč
69 Kč
Canpol babies Melaminová miska protiskluzová s ouškama zelená Barevná miska netypického tvaru je vyrobena z kvalitního melaminu se zatavenými veselými motivy.
109 Kč
93 Kč
NUK Easy Learning Miska na krmení Pohodlné skladování a krmení, optimální podpora v každém stádiu vývoje dítěte.
179 Kč
NUK Dózičky na dětské jídlo Pro porcování a skladování čerstvě připraveného jídla.
189 Kč
139 Kč
Melaminová miska protiskluzová s ouškama 490 ml modrá Barevná miska netypického tvaru je vyrobena z kvalitního melaminu se zatavenými veselými motivy.
109 Kč
93 Kč
Melaminová miska protiskluzová s ouškama 490 ml béžová Barevná miska netypického tvaru je vyrobena z kvalitního melaminu se zatavenými veselými motivy.
109 Kč
98 Kč
Dětská miska s přísavkou a se lžičkou Akuku modrá Dětská miska s přísavkou a se lžičkou Akuku pro děti.
109 Kč
Zobrazit více nejprodávanějších produktů

244 produktů

Produkty