Dětské tříkolky - Černá (1 produktů)

S tímto pomocníkem si děti užijí spoustu zábavy i cvičení. Jízda na tříkolce nebo kole je téměř nezbytnou součástí dospívání. Dětská tříkolka je výborným pomocníkem, který působí příznivě na rozvoj motorických a kognitivních schopností. Zlepšuje …

Zobrazit více

S tímto pomocníkem si děti užijí spoustu zábavy i cvičení. Jízda na tříkolce nebo kole je téměř nezbytnou součástí dospívání. Dětská tříkolka je výborným pomocníkem, který působí příznivě na rozvoj motorických a kognitivních schopností. Zlepšuje koordinaci, balanc a posiluje svaly dítěte. Poskytuje pocit nezávislosti a pomáhá budovat sebedůvěru. Tříkolka se odlišuje od kola (kromě počtu kol) zejména tím, že její těžiště bývá nižší a má větší kola. Díky tomu je vhodnější pro malé děti, které ještě nezvládají dobře balancovat.

Od jakého věku lze používat dětskou tříkolku?

Pro různé věkové kategorie jsou vhodné různé typy. Dětské tříkolky s vodící tyčí jsou vhodné již pro děti od 9 měsíců. Jedná se o modely vybavené speciálními funkcemi jako jsou pětibodové pásy a opěrky na nohy, které udrží vaše dítě pohodlně na místě. Díky tříkolce s rukojetí můžete svého prcka tlačit a vést, zatímco je bezpečně usazen. U mnoha modelů jde o dětské tříkolky 3 v 1 nebo dokonce 5 v 1. Přibývajícím věkem můžete měnit variace tříkolky – například na odrážedlo nebo běžnou tříkolku s pedály, která je vhodná pro děti od 2 let.

Tipy pro rodiče při používání tříkolek u dětí

  • Vyberte tříkolku podle věku a schopností dítěte.

  • Čím má tříkolka těžiště nižší a čím má větší kolečka, tím je stabilnější a bezpečnější.
  • Ujistěte se, že má váš prcek vždy nasazenou dobře padnoucí cyklistickou přilbu.
  • Ujistěte se, že má vaše dítě obuté boty s uzavřenou špičkou.
  • Je ideální, aby se děti naučily jezdit v bezpečném prostředí pod vaším dohledem.

Prohlédněte si u nás i další dětská vozítka, u kterých najdete i stylové přilby, aby váš prcek mohl jezdit bezpečně.

Zákazníci nejlépe hodnotí značky Trybike. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Trybike Trike Kit Černá.

Dětské tříkolky - Černá - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dětské tříkolky - Černá ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dětské tříkolky - Černá lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Kinderkraft Tříkolka Easytwist béžová a barevné květiny
5 / 2x
Krásna trojkolka
Recenze produktu: Trybike Trike Kit Černá
5 / 1x
Great fun for our toddler, very well built.
Recenze produktu: Kinderkraft Tříkolka 4TRIKE oranžová/modrá
5 / 1x
Spokojenost

Kategorii Dětské tříkolky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dětské tříkolky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Dětské tříkolky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.