Nemocniční hygiena a dezinfekce - Roztok - nejkvalitnější produkty (0 produktů)

Chraňte se před nebezpečnými viry, bakteriemi a infekcemi používáním hygienických dezinfekčních prostředků. Dezinfekce je ničení choroboplodných a nežádoucích mikroorganismů – bakterií, virů, plísní, bakteriálních spor a infekčních agens. …

Zobrazit více

Chraňte se před nebezpečnými viry, bakteriemi a infekcemi používáním hygienických dezinfekčních prostředků. Dezinfekce je ničení choroboplodných a nežádoucích mikroorganismů – bakterií, virů, plísní, bakteriálních spor a infekčních agens. Dezinfekční prostředky fungují na principu působení chemických látek, které jsou schopny po určité době aplikace zničit patogenní bakterie, viry, plísně, spory a cysty.

V našem sortimentu naleznete širokou škálu dezinfekčních prostředků určených k dezinfekci kožních a tělesných povrchů i k dezinfekci ploch a povrchů.

Uživatelé nejlépe hodnotí značky Sanytol, Dermaphex a Skinsept. Nejlépe hodnoceným produktem je Sanytol Dezinfekční čistič univerzální eukalyptus 500 ml.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Podívejte se na produkty z kategorie Nemocniční hygiena seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Nemocniční hygiena jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů. Kategorii Nemocniční hygiena jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.