Dietní tyčinky (7 produktů)

Jste právě ve fázi redukční diety a hledáte nějakou schůdnou alternativu k nezdravému mlsání? Nemusíte jen chroustat rýžové suchary (i když proti gustu žádný dišputát). Nabízíme vám příjemné brouzdání v kategorii plné dietních (müsli) tyčinek, po …

Zobrazit více

Jste právě ve fázi redukční diety a hledáte nějakou schůdnou alternativu k nezdravému mlsání? Nemusíte jen chroustat rýžové suchary (i když proti gustu žádný dišputát). Nabízíme vám příjemné brouzdání v kategorii plné dietních (müsli) tyčinek, po kterých se vám budou sbíhat sliny. Volit můžete z různých příchutí jako třeba slaný karamel, kakao s kokosem, citrón, vanilka nebo bílá čokoláda. Tahle sbírka zdravých tyčinek je skvělou zásobárnou energie a bílkovin. Naopak cukru obsahuju velmi pomálu. Vybírejte po jednom kusu nebo sáhněte po celém balení do zásoby.

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Nupo, SLIM Queen a Topnatur. Nejlépe hodnoceným produktem je Amix Low-Carb 33% Protein Bar, Coconut-Chocolate, 60 g.

Dietní tyčinky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dietní tyčinky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dietní tyčinky lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Amix Low-Carb 33% Protein Bar, Coconut-Chocolate, 60 g
5 / 6x
výborná svačinka
Recenze produktu: KetoDiet Proteinové tyčinky s arašídy 14 ks
5 / 18x
nepribam pri mlsani a skvela chut
Recenze produktu: KetoDiet Proteinové tyčinky příchuť kokos-banán 14ks
5 / 18x
tieto tycinky su uplne super. maju vyborne zlozenie a hlavne vela vlakniny. az 7,4 g na 1 kus. tato je velmi potrebna pri stravovani. hlavne obsahuju az 9,9 g bielkovin, co vyborne prospieva k vyzive organizmu. vyborne su pri ceste do prirody ako prva pomoc pri hlade. odporucam.
Recenze produktu: Nupo One Meal tyčinka Citrónová 60 g
5 / 5x
odporúčam, naozaj dobrá tyčinka
Recenze produktu: Nupo One Meal tyčinka Křupavý karamel 64 g
5 / 1x
patří k lepším od NUPO, ale nenasyti tolik jako polévka.
Recenze produktu: Topnatur Low Carb Tyčinka kokos v hořké čokoládě 40 g
5 / 1x
Mám to ráda
Recenze produktu: KetoDiet Proteinové tyčinky příchuť čokoláda 14 ks
5 / 18x
Spokojenost.. doporučuji

Produkty z kategorie Dietní tyčinky jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Dietní tyčinky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. V kategorii Dietní tyčinky najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.