Diovarix (2 produktů)

Jedinečné spojení dvou přírodních složek: vysoce mikronizovaný DIOSMIN (450 mg) a vysoce mikronizovaný HESPERIDIN (50 mg). Dohromady se jedná o suverénně nejpoužívanější žilní kombinaci na světě. Standardní kombinace dvou přírodních složek: vysoce …

Zobrazit více

Jedinečné spojení dvou přírodních složek: vysoce mikronizovaný DIOSMIN (450 mg) a vysoce mikronizovaný HESPERIDIN (50 mg). Dohromady se jedná o suverénně nejpoužívanější žilní kombinaci na světě. Standardní kombinace dvou přírodních složek: vysoce mikronizovaný DIOSMIN (450 mg) a vysoce mikronizovaný HESPERIDIN (50 mg) s přidaným výtažkem z kaštanu (aescin) a selenem. Pro všechny uživatele DIOVARIXU MICRO, kteří chtějí ještě víc. Doplněk stravy.

Product image

Diovarix Plus 180 tablet

Můžete mít zítra609 Kč
Product image

Diovarix micro 180 tablet

Můžete mít zítra499 Kč
Diovarix - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Diovarix ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Diovarix lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Diovarix Plus 180 tablet
5 / 21x
Velmi dobrá apka doporučuji všem.
Recenze produktu: Diovarix micro 180 tablet
4.8 / 13x
zkusila jsem a už je nekoupím, nízký účinek, nějaká látka mi tam nesedí
Recenze produktu: Diovarix micro 60 tablet
4.8 / 13x
Mám dědičné křečové žíly. Trápila mě bolest v podkolenní jamce. Lékař mi doporučil 2 tablety denně po dobu měsíce a pak 1-3 měsíce pauzu. Mám sedavé zaměstnání a opravdu mi ulevilo od bolesti. Žíly tolik nevylézají. Je mi 28 a je to taková jemná úleva od bolesti a snad i prevence.