Duofilm kožní roztok 15 ml

Duofilm je kožní roztok k použití na bradavice. Používá se k léčbě bradavic u …

Zobrazit více

Duofilm je kožní roztok k použití na bradavice. Používá se k léčbě bradavic u dospělých, mladistvých a dětí starších dvou let. Duofilm vede ke kontrolovanému rozrušení keratinu (vrstvy tuhé hrubé kůže na povrchu bradavice). Proto by přípravek měl být používán pouze na bradavice.

Můžete mít zítra  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již zítra od 15:30
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
299 Kč259 Kč
Cena za 10 ml: 172,67 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Ušetříte 50 Kč
Duofilm kožní roztok 15 ml
+ Listerine Total Care 1000 ml
468 Kč418 Kč
Ušetříte 40 Kč
Duofilm kožní roztok 15 ml
+ Curaprox CS 1560 soft Zubní kartáček 3 ks
628 Kč588 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Bradavice je virové onemocnění v povrchové vrstvě kůže (drobný kožní výrůstek vzniklý růstem buněk pokožky). Doba mezi nákazou a projevem onemocnění (vznikem bradavice) je různá, od několika týdnů až po několik měsíců. Bradavice se mohou přenášet kontaktem viru s porušenou kůží, zvláště tam, kde je teplo a vlhko. To je důvod, proč jsou jedním z nejčastějších zdrojů infekce plavecké bazény.

Dávkování

Pomocí aplikátoru naneste Duofilm na bradavici jedenkrát denně. Použijte takové množství Duofilmu, aby pokrylo povrch bradavice, ale aby se přípravek nedostal na okolní zdravou kůži. Používejte přípravek každý den do té doby, než bradavice úplně zmizí a zarovnají se kožní vyvýšení.

Přípravek užívejte pouze na bradavice. Pokud si nejste jistí, že kožní změna, kterou na sobě pozorujete, je bradavice, poraďte se s lékařem.

Mějte na paměti, že bradavice jsou přenosné. Abyste zabránily jejich přenosu, používejte vždy vlastní ručník. Nechodte bosí, máte-li bradavice na ploskách nohou.

Nepoužívejte Duofilm na bradavice v obličeji a v oblastech genitálu a konečníku, nenanášejte jej na sliznice ani na mateřská znaménka.
Nepoužívejte Duofilm na zdravou kůži v okolí bradavic, ani na poraněnou nebo zanícenou kůži.
Nanesení Duofilmu na zdravou kůži může způsobit její poleptání. V ojedinělých případech se může vyskytnou pálení v místě aplikace.

Upozornění

Pokud máte cukrovku nebo trpíte poruchou prokrvení dolních končetin, poraďte se o vhodnosti používání přípravku s lékařem. Děti do 12 let by neměly přípravek používat bez dohledu dospělé osoby. Při náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem. V případě, že se přípravek dostane do očí, propláchněte je co nejrychleji vodou a následně navštivte lékaře. Lahvičku s přípravkem si vezměte s sebou.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Duofilm, které uvidíte v kategoriích Hojení ran a vředů, Pokožka a Léky. Výrobek koupíte se slevou 13 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Hojení ran a vředů.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN4011548030868
ZnačkaDuofilm
SUKL kód0250047
ATCD11AF
Velikost balení15 ml
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Roztok
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Originální názevDuofilm drm.sol.15ml
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy