Nelfarma Dutiny nosní sprej s koloidním stříbrem 15 ml

Nosní sprej je zdravotnický prostředek určený k podpůrnému použití v průběhu zánětu nosních dutin a nosních infekcí. Obsahuje koloidní stříbro.

Nosní sprej je zdravotnický prostředek určený k podpůrnému použití v průběhu zánětu nosních dutin a nosních infekcí. Obsahuje koloidní stříbro.

Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Vlastnosti:

 • Vhodný i pro děti od 6 let
 • Výrobek je určen pro doplňující léčbu
 • Nenahrazuje léčbu farmakologickými prostředky

Použití

Děti od 6 let aplikují 2 dávky do jedné nosní dírky a dospělí aplikují 3 dávky do jedné nosní dírky. Aplikujte 3x denně.

U dětí od 6 let se může výrobek aplikovat maximálně 3-5 dnů a u dospělých osob maximálně 7-10 dnů.

Sundejte ochrannou čepičku aplikátoru, rozprašte 1-2 dávky do vzduchu. Následně jemně zasuňte aplikátor do jedné nosní dírky, v případě dospělých osob aplikujte 3 dávky, a v případě dětí 2 dávky. Stejným způsobem opakujte aplikaci do druhé nosní dírky. Nezasouvejte aplikátor příliš hluboko, aby nedošlo k mechanickému podráždění nosní sliznice. Výrobek aplikujte 3x denně. Po každém po použití opláchněte a vysušte aplikátor, následně nasaďte zpět ochrannou čepičku.

Výrobek je určen pro místní použití v nosní dutině, na vnější použití.

Balení je určeno k používání pouze pro jednu osobu, a to za účelem zabránění rozšíření nákazy.

Výrobek při aplikaci dětem používat výlučně pod kontrolou dospělých osob, aby se zamezilo nebezpečí nesprávné aplikace nebo použití. Zamezte zasažení očí a ústní sliznice. Nepolykejte. V případě potřísnění okamžitě umyjte zasažené místo velkým množstvím vody.

Vyskytnou-li se v průběhu používání výrobku jakékoliv vedlejší účinky ukončete používání výrobku a vyhledejte pomoc lékaře. Výrobek používejte v souladu s doporučeními a pokyny uvedenými výrobcem.

V případě pochybnosti týkajících se použití výrobku, po delší dobu, při zhoršení symptomů nebo v případě nezlepšení se zdravotního stavu, konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Kontraindikace

Nepoužívejte výrobek v případě přecitlivění (alergie) na Stříbro. Nepoužívejte výrobek na poškozenou sliznici nosní dutiny a po provedených laryngologických zákrocích. Výrobek není určen pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Neužívejte vnitřně.

Skladování

Výrobek uchovávejte ve svislé poloze v originálním obalu. Výrobek chraňte před přímým účinkem slunečního záření a před účinky vysoké teploty. Uchovávejte v temném místě, při teplotě maximálně 25°C. Chraňte před magnetickým polem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti výrobku, po uplynutí 30 dnů od prvního použití nebo v případě poškození spotřebního obalu.

Upozornění

Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Výrobek nepoužívejte v případě přecitlivělosti (alergie) na Stříbro. Nepoužívejte výrobek na poškozenou sliznici nosní dutiny a po provedených laryngologických zákrocích.

Výrobek není určen pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Složení

Demineralizovaná voda, koloidní Stříbro. Výrobek obsahuje do 10 ppm stříbra.

Zkuste také ostatní výrobky značky Nelfarma, které uvidíte v kategoriích Zdravotnické prostředky, Zdravotnické potřeby a Spreje do nosu. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Spreje do nosu.

EAN5906660100027
ZnačkaNelfarma
Velikost balení15 ml
Věk>6 let
Cesta podání  Nasálně - do nosu
Forma  Sprej
Na co je  Na rýmu
Originální názevDUTINY Ag10 nosní sprej s koloidním stříbrem 15 ml