Spreje do nosu - Na rýmu (6 produktů)

Zde nabízíme hlavně nosní spreje obsahující mořskou či minerální vodu. Rozlišují se podle toho, zda obsahují isotonický (fyziologický) roztok mořské vody (stejná koncentrace soli jako mají buňky lidského těla), nebo hypertonický roztok (vyšší …

Zobrazit více

Zde nabízíme hlavně nosní spreje obsahující mořskou či minerální vodu. Rozlišují se podle toho, zda obsahují isotonický (fyziologický) roztok mořské vody (stejná koncentrace soli jako mají buňky lidského těla), nebo hypertonický roztok (vyšší koncentrace soli než mají lidské buňky). První varianta se užívá k běžné hygieně nosu, varianta druhá uvolňuje ucpaný nos (fyzikálním mechanismem - na základě osmózy). Tyto přípravky se mohou používat i dlouhodobě, bez rizika poškození nosní sliznice a vzniku závislosti. V nabídce máme i prostředky na suchou nosní sliznici, např. Nollix sprej nebo NeilMed NasoGel spray.

Volně prodejné léky na rýmu máme zde.

Nosní sprej

Jste náchylní na rýmu a nachlazení a otravuje vás neustálé posmrkávání? Mějte vždy po ruce nosní sprej. Můžete ho použít na vyčištění a zvlhčení vysušené nosní sliznice, snížit otok nosu nebo k uvolnění hlenu v nose. Fungují rychle, do 5–10 minut uvolní ucpaný nos a můžete se zase volně nadechnout. Dbejte však na to, že spreje na rýmu se doporučuje používat nejdéle týden. Spreje do nosu nejčastěji obsahují esenciální oleje z máty, díky kterým můžete po pár minutách volně dýchat. Při rýmě se nám špatně dýchá, bolí nás hlava a někdy nám nechutná ani jídlo. Jestli rýma po 7 dnech neustoupí, vyhledejte lékaře.

Mořská voda ve spreji do nosu

Je přírodním pomocníkem při léčbě rýmy. Proto je vhodným prostředkem i pro těhotné a kojící ženy. Obsahují minerální látky, které sliznici v nosu zvlhčují a zároveň regenerují. Váš nos tak zůstane bez nečistot, sůl vás zbaví zachycených mikroorganismů. Jsou velmi oblíbené a šetrné k tělu.

Sprej do nosu pro děti

Zakoupit můžete i speciální spreje pro děti. Ulehčí vylučování hlenu a zmírní otoky sliznice nosu. Jejich složení je jemnější, aby dětskou sliznici tak nedráždilo a dítěti ulehčilo průběh onemocnění.

Sprej do nosu na alergii

Jestli trpíte alergií na pyly, prach nebo zvířecí srst, nosní sprej by měl být součástí vaší povinné výbavy. Především s příchodem jara se to alergeny všude hemží a u citlivějších lidí nastává období kýchání a smrkání. Mějte vždy po ruce rychlou pomoc v podobě spreje do nosu, který zmírní otok sliznice a vyčistí ji od všech alergenů. Tento typ spreje je možné používat dlouhodobě, nemusíte se proto bát návyku. Dýchejte volně v každém ročním období.

Uživatelé si oblíbili řady Generica, Sinulan a Vividrin.

Stérimar Nosní hygiena 50 ml

Stérimar Nosní hygiena 50 ml

Můžete mít zítra
Physiomer Express 20 ml

Physiomer Express 20 ml

Můžete mít zítra
Nisita nosní sprej 20 ml

Nisita nosní sprej 20 ml

Můžete mít zítra
Banner
Spreje do nosu - Na rýmu - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Spreje do nosu - Na rýmu ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Spreje do nosu - Na rýmu lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Nelfarma Dutiny nosní sprej s koloidním stříbrem 15 ml
5 / 1x
Rýma byla brzy pryč
Recenze produktu: Trioderm Care Nosní sprej 50 ml
5 / 1x
Asi není vhodný pro děti, protože trochu štípe, ale efekt 100%.Stačí 1x d, já dávám na noc. Nepotřebuji nosní kapky, nos volný celé dny i noci
Recenze produktu: Stérimar Baby Nosní hygiena 100 ml
5 / 21x
Miluji tento obchod za platební metody Lightning Network Bitcoin ;)
Recenze produktu: Vividrin ectoin nosní sprej 20 ml
5 / 2x
Funguje
Recenze produktu: Nasaleze Protect 800 mg
5 / 5x
Účinnost je obtížné hodnotit. Věřím popisu výrobku.
Recenze produktu: Puressentiel Nosní sprej 15 ml
5 / 3x
Nos vůbec neuvolní a ten příšerný zápach, který připomíná kočičí moč, je opravdu nesnesitelný. Navíc i cena je docela přestřelená.
Recenze produktu: Nosko Baby&Kids Isotonická mořská voda spray 30 ml
5 / 10x
Super
Recenze produktu: Physiomer Hypertonic Nosní sprej 20 ml
5 / 2x
nič nepomohlo.
Recenze produktu: Delmar zvlhčující nosní sprej 50 ml
5 / 4x
Klasicka morska voda,ktera nepali
Recenze produktu: Stérimar Baby Hygiena 50 ml
5 / 21x
Nesmí doma nikdy chybět. Krásně vyčistí nosík.

Podívejte se na produkty z kategorie Spreje do nosu seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Spreje do nosu seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Spreje do nosu jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.