Eco Cosmetics (13 produktů)

Všechny produkty německé značky Eco Cosmetics jsou 100% přírodní, neobsahují žádné syntetické přísady. Mají výjimečně vysoký obsah složek v BIO kvalitě (95–100 % z rostlinných složek) a velmi přísnou certifikaci přírodní kosmetiky EcoCert. Použité …

 Zobrazit více

Všechny produkty německé značky Eco Cosmetics jsou 100% přírodní, neobsahují žádné syntetické přísady. Mají výjimečně vysoký obsah složek v BIO kvalitě (95–100 % z rostlinných složek) a velmi přísnou certifikaci přírodní kosmetiky EcoCert. Použité oleje a éterické oleje mají dokonce certifikaci Demeter biodynamického zemědělství. Neexistuje mnoho značek s takto kvalitním složením ve stejné cenové hladině – Eco Cosmetics je opravdu skvělá hodnota.

Veškeré přípravky jsou vyprodukovány CO2 neutrálně díky offsetovému programu sázení nových stromů ve spolupráci s organizací Prima Klima e.V.

Certifikace The Vegan Society zaručuje, že produkty neobsahují žádné živočišné suroviny a ani nebyly testované na zvířatech.

Eco Cosmetics - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Eco Cosmetics ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Eco Cosmetics lidé hodnotí na 60 %
Recenze produktu: Eco Cosmetics CC krém SPF 30 BIO light 50 ml
3 / 3x
Z produktu jsem velmi zklamaná, za takovou cenu bych očekávala něco docela jiného. Je třeba velmi opatrně dávkovat, při běžném stisku vyjde tak velké množství, že ho nelze spotřebovat. Krém je poměrně suchý, pokud použijete podkladový krém, tak se drolí a k pleti nepřilne. Kryje minimálně, vlastně vůbec, odstín nic moc. Už bych znova nekoupila.