Edel+White (5 produktů)

Díky modernímu designu, svěží vůni a barvám motivují produkty edel+white® ke každodenní dentální péči. Veškerý sortiment byl vyvinutý švýcarskými specialisty ve firmě Scanderra v Curychu, která od svého založení nabízí kompletní nabídku přípravků …

 Zobrazit více

Díky modernímu designu, svěží vůni a barvám motivují produkty edel+white® ke každodenní dentální péči. Veškerý sortiment byl vyvinutý švýcarskými specialisty ve firmě Scanderra v Curychu, která od svého založení nabízí kompletní nabídku přípravků dentální hygieny, ale také poradenství v oblasti zdravotnických přípravků, které jsou určené pro každodenní použití odborníky v oblasti lékařství.

edel+white® využívá znalosti i kompetence švýcarské dentální preventivní péče a rozhodně splní veškerá očekávání, která do jeho produktů vkládáte. edel+white® nabízí jednoduché a bezpečné řešení pro každodennídenní čištění zubů se zvláštním důrazem na mezizubní prostory. 40 % povrchu zubu se totiž nachází  právě v mezizubních prostorách, které bývají při běžném čištění často opomíjené. To je dobrý důvod, proč edel+white® péči o tento tzv. “Bermudský trojúhelník” rozvíjí k dokonalosti.

Edel+White - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Edel+White ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Edel+White lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Edel+White Voskovaná dentální páska 70 m
5 / 1x
Lepší zkušenost než s klasickou nití, plochý tvar je příjemný, neřeže.
Recenze produktu: Edel+White Úst.voda Fresh+Protect 400 ml
5 / 2x
příjemná, chutná, nepálí..
Recenze produktu: Edel+White Zubní pasta Gum Care Forte 75ml
5 / 1x
Jemne beli, bez abrazivniho ucinku