Elektrické pilníky (8 produktů)

Dopřejte svým chodidlům péči jako ze salónu. Elektrické pilníky na paty efektivně odstraňují ztvrdlou kůži a předcházejí jejímu praskání, vzniku otlačenin a puchýřů. Rychle rotující hlava účinně, bezpečně a bezbolestně odstraňuje nežádoucí tvrdou a …

Zobrazit více

Dopřejte svým chodidlům péči jako ze salónu. Elektrické pilníky na paty efektivně odstraňují ztvrdlou kůži a předcházejí jejímu praskání, vzniku otlačenin a puchýřů. Rychle rotující hlava účinně, bezpečně a bezbolestně odstraňuje nežádoucí tvrdou a odumřelou kůži na patách. Chodidla tak budou hladká, hebká na dotek a krásná na pohled. V naší nabídce najdete kromě pilníků také odstraňovače mozolů a ztvrdlé kůže, které vám dopřejí perfektně upravená a jemná chodidla během několika sekund. 

Jak zvolit typ brusného válečku?

  • Jemný váleček je určen k exfoliaci (odstraňování nepotřebných odumřelých kožních buněk z povrchu pokožky) a prevenci vzniku popraskaných chodidel a zrohovatělé kůže.
  • Hrubý váleček je vhodný na obzvláště problematickou a ztvrdlou kůži. V tomto případě je potřeba zvážit i hlavici z kvalitního materiálu, např. s diamantovými krystalky.

Uživatelé si oblíbili řady Silk´n, ETA a Rio. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Silk´n FreshPedi Mint odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním.

Elektrické pilníky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Elektrické pilníky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Elektrické pilníky lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Scholl VS Rotační hlavice Jemně drsná s mořskými minerály 2 ks
5 / 3x
vše bylo naprosto v pořádku
Recenze produktu: Scholl Velvet Smooth Pro Elektrický pilník na chodidla do vody
5 / 8x
.
Recenze produktu: Beurer MP 55 Odstraňovač mozolů a tvrdé kůže
5 / 3x
Zatim super
Recenze produktu: Beper odstraňovač ztvrdlé kůže 40939
5 / 1x
Skvělá velikost i výkon.Naprostá spokojenost
Recenze produktu: Bblüv Trimö Náhradní nástavce pro pilník vel. 1
5 / 1x
Naprosto skvělé pilníčky pro miminka, nebojím se ,,ostříhat’’ nehtíky. Je to vysoce bezpečná a komfortní péče o nehtíky. Oproti nůžkám je to opravdu skvělý pomocník. V klidu se opilují miminku nehty i ve spánku a víte, že ho nemůžete střihnout.
Recenze produktu: Scholl Expert Care Elektrický pilník na chodidla s extra drsnou rotační hlavicí
4.9 / 33x
Pekne odstrani tvrdu kozu
Recenze produktu: Silk´n Odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním VacuPedi
4.6 / 5x
lepší průměr, ale nemám vyzkoušeno dostatečně dlouho.
Recenze produktu: Silk´n FreshPedi Mint odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním
4.4 / 10x
Strojek funguje nečekaně dobře. Lehké čištění.

Kategorii Elektrické pilníky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Elektrické pilníky seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Elektrické pilníky najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.