Elmex (42 produktů)

elmex

elmex: Sáhněte po jistotě, zvolte elmex

Švýcarská značka elmex pečuje o zdraví zubů a dutiny ústní již od roku 1963. elmex spolupracuje s prvotřídními odborníky a patří k absolutním špičkám na trhu. Produkty této značky jsou vysoce kvalitní s prokázanými účinky, díky čemuž po ní s oblibou sáhnout lidé každého věku. Produkty elmex se vzájemně doplňují a přináší tak komplexní péči o dutinu ústní, která nabízí nejen řešení problémů, ale také jejich předcházení. elmex nabízí tři základní řady péče o ústní dutinu. Oranžová řada efektivně chrání zuby se sklonem ke kazivosti, zelená je ideální pro citlivé zuby a fialová řada je účinnou ochranou zubní skloviny.

kaz

Značka elmex jako první vyvinula zubní pastu s obsahem aminfluoridu (AmF), který remineralizuje zubní sklovinu a zvyšuje tak její odolnost vůči působení kyselin. Díky tomu jsou zubní pasty základní řady elmex unikátní a pyšní se dokonalou ochranou před zubním kazem. Profesionální řada elmex Anti-Caries Professional je založena technologii Neutralizace cukerných kyselin. Kombinace technologie Neutralizace cukerných kyselin, fluoridu a vápníku opětovně posiluje oslabené zuby 4× vyšším množstvím minerálů*. *ve srovnání se zubní pastou obsahující 1450 ppm fluoridu (fluorofosforečnan sodný) Klinické studie potvrdily, že používání ústní vody elmex Caries Protection v kombinaci se zubní pastou elmex prokázalo prevenci počátečního stádia zubního kazu o 34 % ve srovnání se samotným čištění zubní pastou. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Caries ideálně v kombinaci se zubním kartáčkem elmex® Ultra Soft a nakonec ústní vodu elmex Caries.

citlive

Zelená řada elmex byla odborníky speciálně vyvinuta pro péči o citlivé zuby. Produkty elmex Sensitive se dělí dle úrovně citlivosti zubů. Základní řada elmex s aminfluoridem je vhodná pro každodenní ochranu citlivých zubů. Účinný aminfluorid vytváří okolo obnažených zubních krčků dlouhotrvající ochrannou vrstvu. Profesionální řady založené na patentované technologii Pro-Argin pak pomáhají s okamžitou* a dlouhotrvající úlevou od bolesti. Pro kompletní péči je vhodné kombinovat používání speciální zubní pasty elmex Sensitive s ústní vodou, díky které se aktivní látky lépe dostanou do těžko dostupných míst. Klinické studie potvrdily, že doplňkové používání ústní vody elmex Sensitive chrání proti zubním kazům v oblasti krčků 3krát lépe než samostatné používání zubní pasty. *Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty dvakrát denně.

sklovina

Zubní sklovina je vnější vrstva ochrany zubů, která se časem může v důsledku kyselin v jídle a nápojích oslabit. To následně může vést k citlivosti a ztrátě přirozené bělosti zubů. Zubní lékaři nazývají tento proces erozí zubní skloviny. Zubní pasta elmex Enamel Professional remineralizuje a zpevňuje oslabenou zubní sklovinu. Minerály se pro posílení oslabených míst usazují na zubní sklovině a vytváří tak ochrannou vrstvu před vlivem kyselin z jídla. Vaše zuby tak zůstanou zdravé a více odolné. Doporučujeme pro kompletní péči a ještě lepší výsledek kombinovat s ústní vodou elmex Enamel Professional.

s

Výzkumný tým elmex® vyvinul ideální koncept zubní péče vhodný pro různé věkové skupiny dětí. Produkty elmex Kids nabízí účinnou péči pro děti od 0–6 let a následně je vhodné pokračovat s péči elmex Junior 6–12 let. Dětské zubní pasty i ústní vody obsahují vysoce účinný komplex aminfluoridů, díky kterému perfektně chrání zuby před zubním kazem a jsou tak ideální a spolehlivou volbou. Dětské zubní kartáčky elmex jsou vyvinuty ve spolupráci s odborníky a odpovídají motorickým schopnostem a potřebám děti v daném věku.

Product image

Elmex Zubní nit s voskem 50 m

Můžete mít zítra139 Kč
Product image

Elmex Zubní kartáček Baby 0-12m

Můžete mít zítra209 Kč
Product image

Elmex Sensitive Ústní voda 400 ml

Můžete mít zítra159 Kč

Elmex Enamel Protection Proffesional Ústní voda 400 ml

Můžete mít ve čtvrtek 12. 10.
179 Kč
Elmex - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Elmex ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Elmex lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Elmex Children Dětský zubní kartáček 3-6 let duopack 2 ks
5 / 2x
super
Recenze produktu: Elmex Caries Protection Zubní pasta bez mentolu 75 ml
5 / 2x
Dlouhodobě vyhovuje po všech stránkách.
Recenze produktu: Elmex Mezizubní kartáček ISO 0 - 0.4 mm 8 ks
5 / 4x
Tenký mezizubní kartáček, dobře se. Chybí jen cestovní obal jako má TePe.
Recenze produktu: Elmex Zubní nit s voskem 50 m
5 / 3x
Nit se používá na čistění mezizubních prostorů.
Recenze produktu: Elmex Junior Zubní pasta pro děti ve věku 6-12 let 75 ml
5 / 17x
Oblíbená pasta.
Recenze produktu: Elmex Sensitive Ústní voda 400 ml + Zubní pasta 75 ml
5 / 8x
????
Recenze produktu: Elmex Junior Zubní pasta pro děti ve věku 6-12 let 2 x 75 ml
5 / 17x
spokojenost
Recenze produktu: Elmex Gelée dentální gel 25 g
5 / 66x
super ,zuby su hladke lepsie odolavaju kazom a nie su take citlive
Recenze produktu: Elmex Caries Protection Ústní voda 400 ml
5 / 9x
Velmi dobrý.
Recenze produktu: Elmex Zubní kartáček dětský cvičný (0-3) + vzorek ZP
5 / 1x
super
Nahoru