Elmex

elmex

elmex: Sáhněte po jistotě, zvolte elmex

Švýcarská značka elmex pečuje o zdraví zubů a dutiny ústní již od roku 1963. elmex spolupracuje s prvotřídními odborníky a patří k absolutním špičkám na trhu. Produkty této značky jsou vysoce kvalitní s prokázanými účinky, díky čemuž po ní s oblibou sáhnout lidé každého věku. Produkty elmex se vzájemně doplňují a přináší tak komplexní péči o dutinu ústní, která nabízí nejen řešení problémů, ale také jejich předcházení. elmex nabízí tři základní řady péče o ústní dutinu. Oranžová řada efektivně chrání zuby se sklonem ke kazivosti, zelená je ideální pro citlivé zuby a fialová řada je účinnou ochranou zubní skloviny.

kaz

Značka elmex jako první vyvinula zubní pastu s obsahem aminfluoridu (AmF), který remineralizuje zubní sklovinu a zvyšuje tak její odolnost vůči působení kyselin. Díky tomu jsou zubní pasty základní řady elmex unikátní a pyšní se dokonalou ochranou před zubním kazem. Profesionální řada elmex Anti-Caries Professional je založena technologii Neutralizace cukerných kyselin. Kombinace technologie Neutralizace cukerných kyselin, fluoridu a vápníku opětovně posiluje oslabené zuby 4× vyšším množstvím minerálů*. *ve srovnání se zubní pastou obsahující 1450 ppm fluoridu (fluorofosforečnan sodný) Klinické studie potvrdily, že používání ústní vody elmex Caries Protection v kombinaci se zubní pastou elmex prokázalo prevenci počátečního stádia zubního kazu o 34 % ve srovnání se samotným čištění zubní pastou. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Caries ideálně v kombinaci se zubním kartáčkem elmex® Ultra Soft a nakonec ústní vodu elmex Caries.

citlive

Zelená řada elmex byla odborníky speciálně vyvinuta pro péči o citlivé zuby. Produkty elmex Sensitive se dělí dle úrovně citlivosti zubů. Základní řada elmex s aminfluoridem je vhodná pro každodenní ochranu citlivých zubů. Účinný aminfluorid vytváří okolo obnažených zubních krčků dlouhotrvající ochrannou vrstvu. Profesionální řady založené na patentované technologii Pro-Argin pak pomáhají s okamžitou* a dlouhotrvající úlevou od bolesti. Pro kompletní péči je vhodné kombinovat používání speciální zubní pasty elmex Sensitive s ústní vodou, díky které se aktivní látky lépe dostanou do těžko dostupných míst. Klinické studie potvrdily, že doplňkové používání ústní vody elmex Sensitive chrání proti zubním kazům v oblasti krčků 3krát lépe než samostatné používání zubní pasty. *Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty dvakrát denně.

sklovina

Zubní sklovina je vnější vrstva ochrany zubů, která se časem může v důsledku kyselin v jídle a nápojích oslabit. To následně může vést k citlivosti a ztrátě přirozené bělosti zubů. Zubní lékaři nazývají tento proces erozí zubní skloviny. Zubní pasta elmex Enamel Professional remineralizuje a zpevňuje oslabenou zubní sklovinu. Minerály se pro posílení oslabených míst usazují na zubní sklovině a vytváří tak ochrannou vrstvu před vlivem kyselin z jídla. Vaše zuby tak zůstanou zdravé a více odolné. Doporučujeme pro kompletní péči a ještě lepší výsledek kombinovat s ústní vodou elmex Enamel Professional.

s

Výzkumný tým elmex® vyvinul ideální koncept zubní péče vhodný pro různé věkové skupiny dětí. Produkty elmex Kids nabízí účinnou péči pro děti od 0–6 let a následně je vhodné pokračovat s péči elmex Junior 6–12 let. Dětské zubní pasty i ústní vody obsahují vysoce účinný komplex aminfluoridů, díky kterému perfektně chrání zuby před zubním kazem a jsou tak ideální a spolehlivou volbou. Dětské zubní kartáčky elmex jsou vyvinuty ve spolupráci s odborníky a odpovídají motorickým schopnostem a potřebám děti v daném věku.