EndWarts PEN pero k odstranění bradavic 3 ml

Zdravotnický prostředek. Účinný přípravek pro odstranění bradavic na rukou a …

Zobrazit více

Zdravotnický prostředek. Účinný přípravek pro odstranění bradavic na rukou a chodidlech. Po konzultaci s lékařem i pro děti do 4 let. Pero pro Individuální použití 1x týdně.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 4 zákazníci
Napsat hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
bradavice

EndWarts PEN je jedinečným a účinným zdravotnickým prostředkem pro odstraňování bradavic, jehož aplikace zabere jen pár vteřin. Roztok může používat celá rodina pro odstranění bradavic na rukou, chodidlech, loktech a kolenou.

EndWarts Pen pan bradavice a lovci bradavic
EndWarts Pen pan bradavice a lovci bradavic

Jednoduché a rychlé – a aplikuje se pouze jednou týdně!

aplikace

Ergonomické pero EndWarts PEN bylo navrženo tak, aby bylo odstranění bradavice jednoduché a přesné. Jakmile se na bradavici přitiskne hrot, aplikátor do ní automaticky vpraví správnou dávku. Použití EndWarts PEN zabere pouze několik vteřin jednou týdně, takže samotné ošetření bradavic vám nezpůsobí žádný stres a nijak váš den nenaruší.

Účinné odstranění bradavic

EndWarts PEN obsahuje silný roztok kyseliny mravenčí v praktickém aplikátoru (peru), díky němuž je ošetření rychlé a jednoduché. Kyselina mravenčí snadno proniká do bradavice, vysuší ji a tělo ji následně vyloučí.
Při správném použití nezpůsobuje EndWarts PEN šíření infekce, bolest ani jizvy. Proto lze přípravek použít na tenkou kůži, je vhodný i pro malé děti. V případě tenké kůže, například u dětí a na hřbetu ruky, snižte dávku a bradavici ošetřujte méně často.
EndWarts PEN mohou použít také diabetici a těhotné a kojící ženy. Přípravek lze také použít na ošetření většího množství bradavic najednou.

Víte, že...

Několik klinických studií hodnotící kyselinu mravenčí, která je účinnou složkou v prostředků EndWarts PEN, prokázalo při ošetření bradavic její vysokou účinnost. V jedné takové studii bradavice zmizely v 9 z 10 případů během maximálně 12 ošetření kyselinou mravenčí. V průměru bradavice zmizely po 4–5 ošetřeních.

Dávkování

1× týdně přiložit na 3 sekundy.

Upozornění

Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Žíravina s dráždivým zápachem. Pokud prostředek aplikujete na okolní pokožku, postižené místo ihned omyjte vodou. Příliš silná nebo nesprávná aplikace může způsobit bolest a poškodit pokožku. Jestliže vám roztok vnikne do očí, okamžitě je alespoň 15 minut opakovaně vyplachujte vlažnou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Zvlášť opatrní buďte při ošetřování jemné pokožky, například u dětí nebo v horní části ruky. Diabetici by měli přípravek EndWarts Original používat s mimořádnou opatrností a pouze na bradavice na zdravé kůži (nepoškozené a nepostižené diabetickým onemocněním).

Složení

85% roztok kyseliny mravenčí

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky EndWarts, které jsou v kategoriích Zdravotnické prostředky, Na bradavice a Zdravotnické potřeby. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Na bradavice.

EAN8594158893826
ZnačkaEndWarts
Forma  Roztok
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Velikost balení3 ml
Věk>4 let
Na co je  Na bradavice
Režim výdeje  Volně prodejné zdravotnické prostředky
Originální názevEndWarts PEN 3ml pero k odstranění bradavic