EndWarts (4 produktů)

Endwarts, domácí ošetření bradavic

Dejte sbohem bradavicím

S bradavicemi je možné navštívit lékaře nebo je ošetřit některým z volně prodejných přípravků dostupných ve vaší lékárně. V rámci ošetření bradavic existují dvě různé metody: odstranění bradavic kyselinou nebo zmrazení bradavic. Ať si vyberete kteroukoli metodu, nabízíme vám unikátní a vysoce účinné zdravotnické prostředky!
 

Pokud máte bradavice, nejste sami. Odhaduje se, že bradavice má jeden z deseti dospělých a až jedno ze tří dětí.

Co jsou bradavice?

Pokud máte bradavice, nejste sami. Odhaduje se, že bradavice má jeden z deseti dospělých a až jedno ze tří dětí. Bradavice způsobuje virová infekce, a ačkoli se mohou objevit kdekoli na těle, nejčastějším typem jsou bradavice na rukou a prstech. Projevit se mohou různě, avšak obvykle vypadají jako malé, drsné kožní výrůstky, mohou mít růžovou a bílou, až světle hnědou barvu, a na dotek jsou často hrubé. Někteří lidé mají pouze jednu bradavici, jiní jich mohou mít víc. Není neobvyklé mít až 10–20 bradavic.

Endwarts, domácí ošetření bradavic
Endwarts, domácí ošetření bradavic, Co způsobuje bradavice?

Co způsobuje bradavice?

Bradavice způsobuje lidský papilomavirus (HPV), který malými rankami či škrábanci infikuje buňky ve vnější vrstvě kůže. Existuje přes 100 různých typů HPV virů, které jsou nakažlivé. Vzhledem k dlouhé inkubační době – pohybuje se obvykle od 2 do 6 měsíců – může být obtížné určit, kde jste do kontaktu s virem přišli. Děti, jejichž imunitní systém ještě není zcela vyvinutý, jsou náchylnější k bradavicím nežli zdraví dospělí.

Endwarts, domácí ošetření bradavic
Endwarts, domácí ošetření bradavic, Endwarts original, pro celou rodinu

Pro celou rodinu

Prostředek EndWarts ORIGINAL má dehydratační účinek, který pomáhá tělu zbavit se bradavic tím, že je vysuší zevnitř. Přípravek EndWarts ORIGINAL je baktericidní a nezpůsobuje rozšíření infekce, bolest* ani zjizvení, pokud se ošetření bradavic provádí správným způsobem. Lze ho použít na tenké kůži, a proto je vhodný i pro malé děti a pro ošetření velkého množství bradavic najednou. Přípravek mohou též používat diabetici a těhotné a kojící ženy.
 

*V některých případech může být pozorována citlivost, štípání, pocit pálení nebo bolest.

Odstraní bradavice bez zbytečného stresu

Odstranění bradavic přípravkem EndWarts ORIGINAL je velmi snadné díky praktické metodě „namoč a nanes“ a ošetření provádíte pouze jedenkrát týdně! Samotné odstranění bradavic vám nezpůsobí během dne žádný stres a nijak váš den nenaruší. Přípravek EndWarts ORIGINAL se absorbuje přímo do bradavice a roztok nezanechá na kůži žádné stopy. Můžete jít například plavat nebo si přímo po jeho použití obléknout ponožky. Bradavice ošetřujete speciální vatovou tyčinkou, která je součástí balení.

Endwarts, domácí ošetření bradavic, endwarts original
Endwarts, domácí ošetření bradavic, Fakta o kyselině mravenčí

Fakta o kyselině mravenčí

Kyselina mravenčí je přirozeně se vyskytující, biologicky odbouratelná organická kyselina s dezinfekčními vlastnostmi a silným kyselým zápachem. Je sama o sobě žíravina a mělo by se s ní zacházet s opatrností, při ošetření bradavic se však uplatňuje zejména její dehydratační účinek. Kyselinou mravenčí například brání své mraveniště mravenci. Tuto kyselinu vylučují jako součást obranného systému. Pokud poraněnou rukou sáhnete do mraveniště, ucítíte v ráně silnou palčivou bolest. Kyselinu mravenčí obsahují ve vysoké koncentraci také kopřivy.

Endwarts, domácí ošetření bradavic
Endwarts, domácí ošetření bradavic, endwarts pen

Pro přesnou aplikaci

EndWarts PEN obsahuje silný roztok kyseliny mravenčí v praktickém aplikátoru (peru), díky němuž je ošetření rychlé a jednoduché. Kyselina mravenčí snadno proniká do bradavice, vysuší ji a tělo ji následně vyloučí. Při správném použití nezpůsobuje EndWarts PEN šíření infekce, bolest ani jizvy. Proto lze přípravek použít na tenkou kůži, je vhodný i pro malé děti. V případě tenké kůže, například u dětí a na hřbetu ruky, snižte dávku a bradavici ošetřujte méně často. EndWarts PEN mohou použít také diabetici a těhotné a kojící ženy.
 

Jednoduché, rychlé a přesné

Ergonomické pero EndWarts PEN bylo navrženo tak, aby bylo odstranění bradavice jednoduché a přesné. Jakmile se na bradavici přitiskne hrot, aplikátor do ní automaticky vpraví správnou dávku. Použití EndWarts PEN zabere pouze několik vteřin jednou týdně, takže samotné ošetření bradavic vám nezpůsobí žádný stres a nijak váš den nenaruší.

Endwarts, domácí ošetření bradavic, umožňuje přesnou aplikaci
Endwarts, domácí ošetření bradavic
Endwarts, domácí ošetření bradavic, endwarts freeze, odstranění bradavic mrazem

Jednička v domácím ošetření bradavic mrazem

EndWarts FREEZE je zdravotnický prostředek pro rychlé domácí ošetření bradavic, který účinně odstraňuje bradavice na rukou, pažích a chodidlech. Často stačí pouze jediné ošetření. EndWarts FREEZE je první prostředek pro domácí ošetření obsahující velmi chladný plyn oxid dusný (N2O). Díky technologii Ultra Freeze Technology™ zmrazí bradavici na –80 °C a pronikne až do její nejhlubší vrstvy.
 

Jak funguje?

Díky mnohem chladnějšímu plynu (–80 °C) ve srovnání s jinými zmrazovacími prostředky na trhu (–57 °C) pronikne EndWarts FREEZE do nejhlubších vrstev bradavice. Jedinečná koncepce prostředků EndWarts FREEZE garantuje nejlepší zmrazovací účinek po celou dobu aplikace nutnou ke zničení viru. Již po několika vteřinách pronikne a zničí jádro bradavice. Díky přirozenému odlupování kůže tělo bradavici vyloučí. Bradavice často zmizí již po prvním ošetření.

Endwarts, domácí ošetření bradavic, endwarts freeze
Endwarts, domácí ošetření bradavic, Fakta o oxidu dusném

Fakta o oxidu dusném

Oxid dusný, běžně známý jako rajský plyn či azooxid, je chemická sloučenina se vzorcem N2O. Jde o oxid dusíku. Při pokojové teplotě jde o bezbarvý, nehořlavý plyn s nasládlou vůní a chutí. Využívá se v chirurgii a stomatologii pro své anestetické a analgetické účinky. Je známý jako rajský plyn, neboť po vdechnutí vyvolává pocity euforie. Používá se také jako oxidační činidlo v raketových palivech a v automobilových sportech ke zvýšení výkonu motoru. Při vyšších teplotách je oxid dusný silný oxidant podobně jako molekulární kyslík.

Endwarts, domácí ošetření bradavic

EndWarts - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty EndWarts ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie EndWarts lidé hodnotí na 88 %
Recenze produktu: EndWarts Extra kryoterapie fibromů 14.3 g
5 / 9x
Funguje
Recenze produktu: EndWarts PEN pero k odstranění bradavic 3 ml
5 / 4x
splnilo popsané vlastnosti.
Recenze produktu: EndWarts ORIGINAL Roztok k odstranění bradavic 5 ml
4.6 / 5x
zatím nevidím žádný efekt
Recenze produktu: EndWarts FREEZE Kryoterapie bradavic 7.5 g
3.2 / 9x
V podstatě to neodstranilo ani jednu bradavici. Upozorňuji hlavně na množství náplně. Při kupní ceně 400 Kč je každé zmáčknuti za ~60 Kč. Po zmáčknutí máte skutečně jen vteřinu na aplikaci. Spíš to bude na skutečně malé bradavičky. S většími si zajděte radši na kožní.