Erdomed (1 produktů)

Erdomed je přípravek určený k léčbě vlhkého kašle, rýmy a zánětu dutin. Chrání dýchací cesty, ředí hlen a usnadňuje vykašlávání. Včasné nasazení může předejít užívání antibiotik. V kombinaci s vybranými antibiotiky zvyšuje jejich účinnost, čímž …

Zobrazit více

Erdomed je přípravek určený k léčbě vlhkého kašle, rýmy a zánětu dutin. Chrání dýchací cesty, ředí hlen a usnadňuje vykašlávání. Včasné nasazení může předejít užívání antibiotik. V kombinaci s vybranými antibiotiky zvyšuje jejich účinnost, čímž urychluje léčbu. Na Pilulce ho pořídíte ve formě granulí rozpustných ve vodě - Erdomed sáčky.

Erdomed 225mg granule 20 ks

Můžete mít zítra
212 Kč
Erdomed - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Erdomed ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Erdomed lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Erdomed 225mg granule 20 ks
4.8 / 19x
Erdomed zatím zřejmě funguje (užívám ho 3. den), ale je příšerně brutálně sladký (a to já sladké fakt můžu). Po 1. užití jsem myslela, že to nedám. Pomohlo zapít (ten 250ti ml roztok) 1/2 litrem čaje. Za mě totálně zbytečný cukr, stačila by určitě 1/4 množství (když už to musí být). Kolik g nebo % obsahuje 1 sáček, se mi zatím nepodařilo nikde vyhledat. Ale tipuju to na 99%.