Everyday Baby (1 produktů)

Značka Everyday baby pochází ze Švédska. Znáte přísloví: „Za vším hledej ženu“? Tak toto u švédské značky Everyday baby neplatí! Švédskou značku Everyday baby založili tři  mladí tátové, kteří mají pár věcí společných a to aktivní životní styl, …

Zobrazit více

Značka Everyday baby pochází ze Švédska. Znáte přísloví: „Za vším hledej ženu“? Tak toto u švédské značky Everyday baby neplatí! Švédskou značku Everyday baby založili tři  mladí tátové, kteří mají pár věcí společných a to aktivní životní styl, velký zájem o rodinu a cestování na krásná místa.

Jednou na krásné pláži tito 3 kamarádi pozorovali čtyřčlennou rodinu, tatínek si nechal na plážovém baru ohřát lahvičku s mlékem, a poté musel čekat, protože byla moc horká. Zkoušel různě ohmatat a ochutnat, ale nevěděl, zda teplota mléka je správná. Maminka mezi tím naháněla s opalovacím krémem starší dítko, které už chtělo do vody.

Toto byl začátek myšlenky a zrod Everyday baby… Najít výrobky, které zjednoduší život rodinám s malými dětmi.

O několik let později se stali tito 3 zakladatelé švédské značky Everyday baby tatínky a stále žijí aktivně spolu se svými rodinami. Na svět přišly designové a současně praktické produkty, které denně usnadňují život mnoha maminkám a tatínkům.

Everyday baby jídelní silikonová řada

V portfoliu švédské značky Everyday baby najdete silikonové dětské nádobív trendy barvách, růžové, mintové a šedé. Asi každé mamince se někdy stalo, že jí prcek při jídle vezme talíř a jeho obsah vyklopí na zem nebo na sebe. A tohle se vám se silikonovým talířkemnebo miskouod Everyday baby nestane, protože jsou vybavené praktickou přísavkou, která je udrží na místě. Ve stejných barvách můžete pořídit i silikonovou lžičku a vidličkunebo bryndák,který hned tak neserve ani ten největší neposeda. Má totiž dvojí zapínání, klasicky kolem krku a pak druhé kolem hrudníku.

Everyday baby skleněné lahvičky odolné proti rozbití

Nerozbitná skleněná láhev, že to není možné? U Everyday baby ano! Vnější část láhve je opatřena silikonovou vrstvou, která dodává extra ochranu v případě upuštění na zem a když se ji podaří mrňouskovi rozbít, neroztříští se a to právě díky silikonové vrstvě. V nabídce je hned v několika velikostech, se savičkou či brčkem v trendy růžové, mátové či šedé.

Everyday baby skleněné láhve s teplotním senzorem

Mnoho maminek nesáhne po skleněné láhvi jen proto, že je pro dítě příliš těžká a může se rozbít. Everyday baby skleněné láhve patří k nejlehčím na trhu, protože jsou vyrobené z borosilikátového skla a navíc jsou díky silikonové vrstvě nerozbitné, respektive když sklo praskne vlivem dopadu na zem, neroztříští se. Indikátor teploty za vás ohlídá, zda mlíčko není příliš teplé, při vysoké teplotě změní barvu. Savička je vyrobena z lékařského silikonu. Bez ftalátů, PBS, PBA, PBF a dalších škodlivin.

Everyday baby láhev pro celou rodinu

Líbí se vám kojenecké nerozbitné láhve Everyday baby a chtěli byste taky takovou? V Everyday baby myslí na všechno, proto najdete v jejich portfoliu i nerozbitnou silikonovou láhev pro celou rodinu, která je příjemná na dotek a navíc stylová.

Ke všem lahvičkám najdete v portfoliu Everyday baby také praktické příslušenství, od saviček přes indikační kroužek hlídající správnou teplotu mléka, až po kartáč na čistění lahví.

Bezpečná dětská koupel

Protiskluzové ťapky Water Hero za vás ohlídají správnou teplotu vody, pokud jej koupel příliš teplá, ťapky změní barvu.

Everyday Baby Láhev sklo na vodu rose pink 400 ml

Můžete mít zítra
Dárek: Dárek ZDARMA v hodnotě 179 Kč při nákupu nad 1799 Kč
Everyday Baby - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Everyday Baby ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.